Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha egy rendes, udvaria...

Lányok! Ha egy rendes, udvarias, érzékeny és romantikus férfit akartok, akkor miért mi kerülünk mindig a barát zónába?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy mi csak lelki szemetesládának vagyunk jók?

Kapcsolatra meg tíz körömmel kapartok a bunkózós macsók után...



2014. dec. 1. 08:10
 1/9 Noydra ***** válasza:
66%
Mert nem egy buzee nyálgépet akarnak, hanem határozott férfit, aki ha kell tud olyan is lenni, amit fentebb soroltál.
2014. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Mert érdekes, az én párom a legaranyosabb, és legodaadóbb és legcukibb emellett érzékeny, rendes, udvarias, romantikus.. mégis minden mozdulatából árad a férfiasság. Egyszerűen nem tudom, ez úgy van. Sok férfit taníthatna, már mondtam neki, lehetne randiguru :D Ja és igen, ő sokszor a lelki szemetesládám is... de még akkor is férfias.

Persze néha bunkó is, de ki nem? :D Én is tudok bunkó, és gonosz, és hisztis lenni, hűű de mennyire... Egyszerűen olyan a dumája meg a kisugárzása, hogy omg... nem lehet megmaradni nyugton mellette, ha értitek mire gondolok ;)


Ha csak cukihalmaz lenne, nem lenne bugyiszaggató, hanem nyálas csillámpóni. Ha csak bunkó macsó lenne, akkor sem lenne ennyire vonzó mindenkinek, max rövidtávon, és csak a nők egy rétegének, akik semmire sem becsülik magukat.

2014. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert nem vagy egy Brad Pitt, erre az apróságra még nem gondoltál? Ha te vagy Brad Pitt akkor akár a szoba közepébe sz@rhatsz akkor is megmagyarázza magának hogy te egy tök rendes pasi vagy. Ennyit a nőkről és az ő lelkivilágukról.


Rólad meg annyit, hogy nem kell mindig nagyvadra menni, mindig rámennél a szőke nagymellüre amelyiknek a nyakáig ér a lába. De érte nagy a könyöklés, igy nincs esélyed.

Menj rá a duci nagyfejü barátnőjére, olyan hálás lesz, hogy 15 perc múlva már a lakásán találod magad.



Osztom itt az észt és tudást ingyen, ez hihetetlen hogy karácsony környékén mindig előkerül a jobbik énem.

2014. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én egy rendes, udvarias, érzékeny, habár nem túl romantikus férfivel ismerkedtem össze. aztán mikor kiderült róla, hogy egy bunkó, beképzelt, önző, casanova típusú férfi, akkor szakítottam is vele. úgy látszik, nekem tényleg inkább az előző kell. és gyanítom, hogy a Magyarországon élő pár millió nőből van még pár ilyen.
2014. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem ilyet akarnak, csak azt hiszik vagy azt hazudják.
2014. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre konkrét választ nem tudok adni, mert én picit más jellem vagyok mint a többi mai lány.


Én komolyabb gondolkodású, bár gyerekes és sajnos nem sokat tudok az életről pedig már 19 évesen illene talpra esetnek kellene lennem, de ugyan akkor sokak szerint érettebb vagyok mint mások és visszafogottabb mint a többi lány. Sok bunkó macsó pasi odavan értem mindig megnéznek az utcán pedig nem vagyok az a kirívóan öltözködő típus jártam már páwa sráccal még 16-17 éves koromban aranyos srác volt de ő imádott eljárni bulizni, én meg nem, ritkán mentem el vele, hűséges volt hozzám, de amikor elkezdett irányítani és parancsolgatni azt már nem bírtam tovább és dobtam őt. 18 évesen egyedül voltam, barátaim alig alig vannak, járok szertornázni de már csak hobbi szinten, jobbára már csak kisebbeket tanítok dolgokra pontosabban besegítek az edzőmnek a dologban :) mert az egyetem mellett sajnos nincs se időm, se túl sok energiám arra hogy heti 6 napot edzéssel töltsek ami 1 alkalom 2 órának felel meg minimum. De teljesen abbahagyni nem akartam a sportot mert szeretem csinálni, és jól esik a mozgás mivel én könnyen hízó típus vagyok, és 14 évesen amikor abbahagytam 1 évre akkor egyből híztam 15 kilót, és mivel más mozgás forma nem érdekelt meg nem is segített így visszatértem, bár igaz elég költséges volt mert nagyobb dresszeket kellett vennem, és szerencsére az edzőm is tudott adni mert neki rengeteg használt dressze van amiket tartaléknak rakott félre annak idején.


kb ennyit rólam, most viszont ugye a kérdésre válaszolva amit írtál jó az ha egy pasi ilyen rendes, kedves, udvarias, érzékeny és jószívű jellem.

Na most a lányok nagy többségének, részben nekem meg más lányoknak akik bulizósok nekik is kellenek az ilyen pasik, de ők ezek mellé elvárják még azt hogy legyen férfiasabb, nagyszájú, és ugye a legfontosabb hogy biztonságba érezzék magukat mellettük. ez még nem jelenti azt hogy nekik a bunkó, nagyszájú, verekedős jellem kell csak nekik. Na most nekem a legjobb barátnőm aki a szomszédom is egyben ő tavaly összejött egy sráccal, a srác jól néz ki, bár nekem nem az ideálom, de sajnos ameddig nem ismertem meg az volt róla a véleményem hogy egy bunkó, nagyképű, dicsekvő, bulizós, alkoholista kis senkiházi.

Sokáig nem is értettem a barátnőmet hogy mi tetszik neki benne. De amikor megismertem a srácot, mert rendeztek egy kisebb házibulit, és bár nekem nem hívem a bulizgatás, inni nem is szoktam, csak nagyon ritkán 1-1 pohár pezsgőt vagy gyümölcsös sört maximum, de ennek ellenére átmentem mert mondta a barátnőm hogy csak olyanokat hívott meg direkt akik megbízhatóak és nem verik szét a házat. Akkor megismerkedtem a barátjával és meglepően csalódtam benne pozitív értelembe, mert nagyon jól el lehetett vele beszélgetni, kedves, udvarias, és törődő jellem, jó benne van a macsóság hogy szex meg tombolás is stb... meg ugye többször láttam hogy a barátnőmet fogdossa meg utalgat arra hogy jó lenne ha ágyba mennének, de ennek ellenére ritka jófej srác, picit butácska szegénykém de senki se tökéletes ugyebár.


Na most a jelenlegi barátomra térve, amit leírtál ő is olyan, érzékeny, romantikus stb... stb....

Neki soha nem volt barátnője, kövér volt de nagyon bár nem ez volt a legnagyobb baja, hanem az hogy folyton morcos tekintete volt, meg mogorva, sokan tartottak tőle, régebben töketlen volt, szerencsétlen egy igazi lúzer nem szívesen írtam ezt de másképp nem tudtam kifejezni akkor még nem ismertem.


Ugyan akkor mi másfél éve vagyunk együtt, tavaly kezdett el fogyókúrázni elég sikeresen mert rengeteget fogyott, akkoriban ismertem meg, pár hete néztük meg a régi fényképeit amikor még sulis volt, rettenetesen agy feje volt a képein meg rá se ismertem akkora darab volt, most az arca teljesen más mint a képein egyszerűen el se hittem hogy ő az. De lényegében a barátom is egy kedves törődő ember, ő se szokott járni bulizni bár ő azért ennél komolyabban benne volt az ilyenekbe, de ő mindig kedves meg csendes volt és udvarias.

Ugyan akkor akkor benne még nem volt meg az ami most.


Ahogyan lefogyott nagyobb lett az önbizalma, meg ugye elkezdett dolgozni, új embereket ismert meg és ott megtanulta mi is az az élet, határozottabb lett és sokkal férfiasabb is a jelleme. Akárhova megyek vele mindig érzem hogy mellette biztonságban vagyok, nekem a határozottsága az ami nagyon tetszik, fél éve nyitottam bankszámlát és ha ő nem lett volna velem szinte elmenekültem volna mire sorra kerültem az ügyintézőnél, mert nem tudtam mit akarok, a barátom segített, meg ha ő nem lett volna tuti rábeszéltek volna olyan díjcsomagra amivel lehúzhattak volna, meg a csaj próbált mindenre rábeszélni, barátom meg vissza szólt hogy ez nem érdekel minket, én meg se mertem szólalni szinte. De a legtöbb helyen is így van. Amikor megyünk ruhát vásárolni ott is az eladó csaj egy olyan szoknyára akart rábeszélni ami nekem nem is állt jól igazán meg nem is nagyon tetszett, a barátom látta rajtam hogy nem akarom a szoknyát és ő megmondta az eladónak hogy nem fogjuk megvenni mert nem tetszik az nekem. Mivel határozottan állt elé nem olyan nyuszin mint én az eladónő egyből vette a lapot.


Persze a barátomat én is barátzónába tettem volna mert akkor amikor ismerkedtünk valamiért nem vonzódtam úgy hozzá, mert nem láttam benne azt a férfiasságot mint amióta együtt vagyunk. Persze a barátom próbálkozott nálam, picit félénk volt, de jöttek az idők amikor sok időt töltöttünk el együtt, és akkor láttam a szemszögemből hogy ő milyen ember valójában, és nekem akkor tetszett meg igazán.


Tehát nekünk nem kell egy bunkózó macsó pasi, de egy romantikus nyálas pasiban legyen annyi férfiasság hogy határozott legyen, és biztonságba érezze magát a lány mellette, ha ez nincs meg, lehetsz akármennyire is jó, ha töketlen egy pasi akkor nincs esélye a lányoknál pont.


Sajnálom hogy ezt kellett írjam de én is így vagyok ezzel bármennyire is kivételes lánynak tartanak, nekem igen is fontos hogy egy cuki pasiba legalább elbújva legyen meg a férfiasság olyan szinten hogy én biztonságba érezhessem magam.

2014. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te, ezt az életregényt a pasid végighallgatja nap mint nap? Na ez a szerelem... szegény pasi.
2014. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akarják a romantikát is persze, de a legtöbben azt is, hogy a férfi egy határozott, önálló, erős férfi legyen. Engem is összehozott már olyannal az élet, aki csak rendes, érzékeny volt, olyannal is, aki csak határozott, magabiztos, férjnek mégis olyat választottam, akire mindkettő jellemző.
2014. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Mert egy igazi férfi nem érzékeny és nem is mindig rendes!
2014. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!