Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képes lennél szexelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél szexelni egy jóbarátod kiszemelt vagy tényleges párjával ha extra szexi és csábítani kezd? Írjátok le a nemeteket légyszi!

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen. F
2016. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen /F
2016. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg ennyire jó és szexi akkor igen !

F

2016. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg egy jó barátom kiszemeltjéről vagy nőjéről van szó akkor nem kurnám le.

Ha nem járnának csak a barátom akarná akkor is nemet mondanék. Ha járnának és úgy járna tilosba a nőszemély akkor pedig elmondanám a barátomnak, hogy egy ribizli a nője. Ha ezek nem így működnek akkor az nem barátság.


28F

2016. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek 4-essel 24/F
2016. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

van gerincem

szal nem


24F

2016. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem! Soha!

Haver csaja/kiszemeltje TABU

2016. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam/ismerősöm nőjére rástartoltam mikor már láttam, meg tudtam, hogy az ismerős félre ment;) nekem ne kúrjon félre senki se, ráadásul 10/10es csaj kívül belül, az ilyen meg is érdemli!
2016. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alapesetben nem. De ha a barátom is megkér rá, akkor igen.
2016. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kiszemelttel bármikor. Attól mert később összejönnek előtte miért ne szexelhetne velem? De párral már nem.

Vagyis az eszem biztosan azt mondaná, hogy ne, de értelemszerűen ha szexinek tartom akkor biztosan vonz szexuálisan ergo, az ösztöneimnek engedve persze, hogy megfektetném, de a tudat, hogy a párja jó barátom valószínű erősebb lenne és ezért, hacsak nem vagyok beszámíthatatlan állapotban (huzamosabb szexmentes időszak, és/vagy piás állapot) akkor esélyes, hogy nem, mivel eleve már abból a szituációból próbálnék kilépni ami csábító, nehogy a fejemet elveszítve mégis megtörténjen.

34/F

2016. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!