Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb pasi hogy reagál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi hogy reagál, ha megtudja, hogy a kiszemelt lány szűz? Türelmesebb lesz?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sráccal, huszonévesek vagyunk már. Úgy néz, kölcsönös a vonzalom. Tartok tőle, ha esetleg összejövünk mit fog szólni. Ő 20 én 21 éves vagyok.

2015. dec. 11. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem akadály, ha a kinézett lány szűz, betanítgatom szívesen. 23.
2015. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ebben a korban és ilyen kis korkülönbséggel valószínűleg nem jelent problémát. Mondjuk én majd 30 éves fejemmel már nem biztos, hogy szívesen kezdenék szűz lánnyal komoly kapcsolatba, de szerintem 20 körül ezzel még nincs gond. Nyugodtan elmondhatod neki.
2015. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is az első randin, de késöbb a beszélgetések folyamán azért elárulhatod neki. Csak hogy tudja magát mihez tartani.
2015. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Sarkonfordul..
2015. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Annyira megrémül, hogy egy hangos reccsenést hallatva kiugrik a bőréből. Persze ne csodálkozz rajta, ha utána megkér, hogy segíts neki, mert baromira nehéz egyedül visszamászni a bőrbe. De ne aggódj, mindig hálás az ember érte - képzeld csak el, ha a barátnők az első pasijukat nem segítették volna sose vissza a bőrükbe, hány férfi rohangálna a világban látszódó hússal...
2015. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolja, akkor türelmes lesz (persze, nem az univerzum végéig, sok lány szereti kitapasztalni, hogy a pasi vajon meddig türelmes, és ezzel igencsak át tudnak esni a ló túloldalára...)


Ha nem gondolja komolyan, és rendes ember, akkor sarkon fordul, mivel nem akarja, hogy 1-2 éjszakás kapcsolatban veszítsd el.

2015. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legalább kiderül mennyire szeret :)
2015. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem örülnék neki.
2015. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülnék.

Biztos valami kis gyereklány.

2023. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!