Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, milyen a "normális" lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, milyen a "normális" lány?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin, meg a valóságban is mindenhol azt lehet hallani fiuktól, hogy hol vannak a normális lányok.

Kíváncsi lennék, hogy milyen az a normális lány nektek?

Amúgy csak azért érdekel, mert a körülöttem lévő lányokat, barátnőimet normálisnak tartom (értsd: okos, intelligens, jófej, emellett szépek is), viszont a fiuknak nem ők kellenek hanem az idióta flegma p.csák (20 éves korosztályról van szó)



2016. ápr. 19. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Normális? Háá nóóóóórmális? :D

Aki mindent szabályszerűen tökéletesen csinál, nincs semmi hibája, vannak barátai, van munkája, van karrierje, nincs semmi extrém vagy fura a külsejében, sem a személyiségben. Mindenki szereti őt.

Az emberek szerint ezt jelenti a "normális" úgy általában.

Nekem véletlenül sem kéne ilyen :)

2016. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hááát, kedves első, nekem lány létemre ez nem a normális kategória, hanem a gátlásokkal teli lány kategória, aki meg akar felelni mindenki elvárásának, elnyomva saját magát. Szerintem ez nem normális viselkedés amit leírtál :)
2016. ápr. 19. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Miért nem ír senki? Írjatok már valamit! Há' nem hiszem el milyenek vagytok.
2016. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Na jó.. megválaszolom akkor én.

21 éves vagyok, még mielőtt félreértés lenne.

A barátnőid valószínűleg azért nem kellenek a korosztályotoknak/korosztályunknak, mert ahogy egy ismerősöm mondta, 0 a szexuális kultúrájuk, és mert jól írtad, "fiúk", nem férfiak. A kacsaszájú, nagy seggű, vasalt hajú szelfikirályok pedig jól tudnak szopni, bármibe belemennek még ingyen is. Kielégíthetetlenek, és szinte árad belőlük a szexuális feszültség.

Ennek ellenére nekem egyik sem kéne, mert túl buták hozzám, és egy nap alatt elküldenének a f***ba, annyit kritizálnám őket (kivéve ha egész nap szexelünk, akkor nem lenne időm kritizálni)

2016. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Èn válaszolnék...de mivel puncim van.

De szerintem a normális lányok...normàlis fiùknak kellenek. Abbòl meg valjuk be kevès van!!!

2016. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem a normális lányok azok a vagány, szókimondó, őszinte de nem flegma lányok ( inkább természetes stílus) akiknek nem esik le a műköröm az ujjukról, ha el szeretném őket vinni motorozni vagy egyéb izgalmas dolgokat csinálni a napi 200 lájk és szelfi helyett ( utálom a notórius telefonfüggőket.)A normális lány nem azt nézi egy pasin, hogy milyen kocsija van, mekkora a bicepsze, mennyi pénze van, hanem hogy mennyit ér az együtt eltöltött idő ( és mielőtt azt hinnétek hogy valami túlsúlyos fotelkocka vagyok ,nem, 10 évig él-sportoltam,meg is látszik, de undorodom a pénzéhes felszínes pi**ákból.)A normális lánnyal őszinte emberi kapcsolatot lehet teremteni és akkor is az ember mellett van amikor épp nem étterembe viszi vagy ajándékot vesz neki mert mondjuk másra kell a pénz.Egy normális lánnyal akkor is jól érzi magát az ember ha 1 órán át egymáshoz se szólnak csak fekszenek egymás mellett. Ja és a normális lány legyen a szerelembe hűséges az ágyban meg vadmacska:)
2016. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem van az "átlagos" normális lány és az én mércémmel normális.


Az átlagos lányokból sok van. Szépek, csinosak, jól öltöznek, általában kedvesek vagy kedvesnek akarnak tűnni. Buliznak vagy elvannak a saját kis világukban. Tele vannak frusztrációval, a világból meg elég nekik az, amit épp átélnek.

Nem mondom, hogy rosszak vagy hasonló, csak nem nekem valók.


Az én mércémmel normális nő (és férfi), aki elsősorban megbízható és korrekt. Erre persze, szinte mindenki kapásból rávágja, hogy ő bizony az. Természetesen minden jelenlévő (és olvasó) kivétel és teljes mértékben megbízható! Az értelmesebbje pedig először el is gondolkozik, aztán érzi magát kivételnek. Igazából a megbízhatóság és korrektség alapján az emberek többsége ki is esett az általam normálisnak tartott kategóriából.

A többi dolog, már csak extra a normálishoz.

Az intelligenciát is szeretem és valahogy ezt is szeretik a legtöbben előadni magukról. A valóságban nem számít túl intelligensnek az, aki elolvasott pár erotikus könyvet meg nem bukott meg matekból. Művészileg sem lesz valaki intelligens attól, hogy gyárt pár képet instára. Láttam olyan lányt, aki előadta, hogy ő bizony milyen intelligens, csak fogalma sem volt róla, hogy ki az a Bush, hány világháború volt és hasonlók. Meg nagy fotósnak érezte magát, mert kapott 10 lájkot egy képére.

Nem azt mondom, hogy valaki tudjon mindent és legyen mindennel kapcsolatban képben, de azért ne adja magát elő olyannak, amitől elég messze van. Jó pár extrát tudnék még írni, de inkább csak ezt emeltem ki, mert erről írtál.


Ha a barátnőid olyan jó tulajdonságokkal nem kellenek senkinek, akkor ne keseredj el, csak dolgozd fel, hogy a barátaid és elfogult vagy velük kapcsolatban. Ezzel semmi gond, mindenkivel megesik.

A flegma p*csákra pedig ne legyél irigy. Normális pasik max megfektetik őket. Kiket tartasz egyáltalán flegma p*csáknak? :D

2016. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát! Az utolsó 3 válaszolóval abszolút egyetértek!
2016. ápr. 19. 22:00
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es veled is teljes mértékben egyetértek!

Hát, nálam a flegma p.csa a következőket takarja: iszonyatosan öntelt, mindenkit lenéz, kibeszéli a háta mögött még a legjobb barátnőit is (ami ebben a korosztályban sajnos eléggé gyakori...inkább nem fűzök hozzá semmit), folyamatosan a pasikkal meg a parfümökkel, körömlakkokkal, újságokkal van elfoglalva. Még ha jobb tanuló is, akkor is esze az nem sok van, intelligenciából meg bőven nem jutott ki neki. Úgy ennyi. :)

2016. ápr. 19. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok:

Általában az ilyen öntelt, lenéző lányok elég jó színészek és a kiszemelt srácok és barátnők előtt simán eljátsszák a szentet. Én is ismerek visszafogottnak tűnő, aranyos csajt itt egyetemen, aki összejött egy sráccal, aki naivan megírja minden beadandóját és segít a zh-kban. Közben a csajt komolyabban nem is érdekli a srác. Népszerű is, de hallottam már kibeszélni a "legjobb" barátnőit.

Az ilyen lányok tök jól alakítanak ki kapcsolatokat, amik előnyösek számukra.

A körmökkel és hasonló csajos cuccokkal ellévő nők pasijait teljes mértékben megértem. Őszintén szólva, jobb egy ilyen jellegű lánnyal lenni, mint aki egész nap féltékenykedik és az ember nyakára nő, amikor a haverokkal is lógna egy kicsit.

A tanulmányi eredmények nem feltétlenül egyenlőek az intelligenciával, ebben egyetértünk! :)

2016. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!