Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne hogy a párotok 25 évig szerelmes volt valakibe viszonzatlanul?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne a párotokról hogy 25 évig annyira szeretett valakit viszonzatlanul, hogy bárkit elhagyott volna miatta, ti bíznátok benne? Ezt az érzést állítólag már lezárta magában több éve.
2015. szept. 29. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, elhagynám

(hülye kérdés)

2015. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért hülye kérdés??
2015. szept. 29. 17:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Komolyan kételkedni kezdenék a mentális egészségében... aki 25 éven keresztül képes egyoldalúan, viszonzatlanul epekedni egy ideálért, azzal komoly bajok vannak. (Mert akivel nincs viszonzott kapcsolat, az csak ideál, hiszen nem lehet megismerni elég alaposan, hogy ezt szerelemnek lehessen nevezni.) Számomra ijesztő lenne.
2015. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Volt hogy évekig nem találkoztak, de amikor igen, akkor újra fellobbant a láng a párom részéről (akkor még nem voltunk együtt)
2015. szept. 29. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy rögeszme, mint szerelem. Ép ember nem is véli ezt annak.
2015. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám a szamár szerepét, bármennyire is fájna.
2015. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

# 4: De egy találkozás nem azonos azzal, amikor valakivel együtt vagy a hétköznapokban, ismered a működését, a viselkedését, a reakcióit, az életét, a hibáit, a gyengeségeit, a szokásait. Ha én valakivel néha találkozom nyilvánosan, akkor van róla egy elég árnyalatlan képem, amibe szépen beleszövöm a saját idealizált elképzeléseimet. És egy ideálba könnyű beleszeretni! De ez nem a valóság!


Én a párommal úgy jöttem össze, hogy előtte már 5 hónapja ismertem, elég alaposan. DE! Egy kapcsolatban egész más oldaláról lehet valakit megismerni, teljesen másnak látom, mint előtte, amikor csak távolabbi ismeretség volt. Más az, amikor valaki beszél magáról, bármilyen őszintén és nyíltan is teszi, és más közvetlenül, hosszú távon megtapasztalni a működését. A valós kapcsolatok és az idealizálás között ég és föld a különbség!


Plusz nekem a szerelem érzéséhez az is hozzátartozik, hogy a másiktól pozitívumokat kapok. Ha ez hiányzik, akkor nagyon hamar kihűlnek az érzéseim iránta, mert ez nem szerelem, hanem önsorsrontás.


Na mármost ha valaki képes évtizedekig rajongani valakiért, aki ezt nem viszonozza, az

1. mazochista

2. képtelen valós párkapcsolatra

3. álomvilágban él


Ez számomra mind kizáró ok egy kapcsolathoz!

2015. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
Lássuk be, h nem vall egészséges mentális állapotra.
2015. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen,hogy őt hiszi "nagy Ő" - nek,mert nem volt alkalma jobban megismerni és kiábrándulni.Még az is lehet,hogy ha kapott volna esélyt,akkor most valóban boldog pár lennének.Ettől még nem beteg mentálisan,csak nem tudta elengedni.Talán egy pszichológussal menne,de nagyon nehéz,amikor valaki rátalál egy tökéletes párnak hitt emberre.

Én is benne voltam évekig egy ilyen dologban,utána összejöttünk és nem tévedtem.:)

Más szemszögből nézve ilyen emberrel nem jönnék össze,mert nem akarnék második lenni.

2015. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha lezárta, akkor lezárta. (Márpedig biztosan lezárta, ha neked is elmondta.)


Vagyis hát örülnék, hogy "jobb vagyok", mint egy huszonöt éves ideál (ami azért nem kis szó!).

2015. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!