Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

19/L

Eddig csak férfiakkal voltam együtt és heteronak tartom magam, viszont a minap egy buliban részegen megcsókolt egy barátnőm (róla tudom, hogy biszexuális) és mivel én sem voltam már szomjas, engedtem neki és fura bizsergést éreztem, nagyon jó volt.

Ez normális a heteroszexuális lányoknál vagy most akkor biszexuális vagyok?


2016. ápr. 20. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel olyan késztetést, hogy csókolgass, és együtt élj nőkkel egész életed végéig, akkor hogy lennér már biszex ?!
2016. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Ezen ne agyalj, hogy milyen szexuális vagy.


Egyszerűen arra figyelj, hogy mi vonz. Ha vonzanak a lányok erővel azt észre fogod venni, az nem ilyen, hogy volt egy kis izgalom. De ha heteró vagy alapvetően, akkor is kitud elégíteni egy másik csaj. Ahogy a börtönökbe is megteszik egymással azok, akik amúgy heterók.

2016. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval ez nem ilyen, hogy ha heteró vagy, akkor semmit nem érzel, ha kinyal egy másik lány. Valószínűleg, ha egy kutya nyalna, akkor is elélveznél.
2016. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!