Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb a nyilvános hely?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a nyilvános hely?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a barátom már egy ideje mondogatja, hogy ki kéne próbálnunk nyilvános helyen is, ami engem jelenleg egyáltalán nem vonz. Jobb nekem ha a négy fal között marad a szexuális életünk de ő ezt nem így látja, megindokolni viszont nem tudja, hogy ez miért is lenne annyira jó.

Szóval mi olyan vonzó abban, ha pl. egy parkban vagy parkolóban csinálják egyesek? Miért nem jobb otthon a kényelmes ágyban?><"


2016. ápr. 22. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Izgalmasabb. volt benne részem. de a 4 fal között is jó.

22f

2016. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Feldobja a szexuális életet, változatosabb lesz. :) Vagy lehet arra izgul hogy megvan a lehetőség hogy rajtakapnak titeket. :D
2016. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokakat ez izgat, de ha nem izgat különösen akkoris érdemes kipróbálni! Ha téged feszélyez akkor igyatok előtte valamit... és első alkalommal vmi olyan helyet keressetek ahol tutira nem kapnak rajta, utána jöhetnek az egyyre extrémebb helyet, csak vigyázz mert könnyű rászokni :D
2016. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Különleges, nekem az élményem volt párom egy templom meletti volt pap lakásba lakott mint szolgálati lakás, erdész volt, és a templom ujitásakor csomó dolgot bepakoltak az egyik szobába.. tök buli volt a mária kép előtt beöltözve a pap ruhába, a keresztbe kapaszkova csinálni :D de este padon az utcán, vagy autóban, szaunába stb... mindent kikell próbálni 22 L
2016. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szoktam feszélyezve érezni magam csak jobban szeretem a kényelmet:)

Meg amúgy is egy intim dolgot nem csinálnék olyan helyen, ahol mások is járhatnak.

2016. ápr. 22. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
uhh pedig nagyon izgii :) pl nekem volt egyszer a parommal az ut melletti erdöben delutan szep nyari napon tolt a kocsi motorhaztetejen es en közben figyeltem az arra jaro autokat is ki lat minket maga a sex is izgatobb volt minden teren izgalmas volt :)
2016. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!