Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Előfordult Veletek, hogy...

Előfordult Veletek, hogy gyereke (i) tek nyilvános helyen vállalhatatlanul viselkedett/viselkedtek?

Figyelt kérdés
Gyerekeim betegek. Délelőtt 2 órát vártunk a gyerekorvosi rendelőben. Utána bementünk a gyógyszertárba, és ott mindegyik kiborult. A középső 4 éves elkezdett üvölteni, hogy elvesztette a jutalommatricáját, és azonnal kéri. Amíg őt próbáltam nyugtatni meg a gyógyszerészre figyelni, a kicsi 3 éves megrúgta a nagyobbik lányomat meg egy idegen nőt. Veletek fordul elő hasonlóan kínos jelenet?

2016. ápr. 5. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Bizonyára már fáradtak voltak 2óra várakozástól, plusz betegen...
2016. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy azok voltak. Ettől még a gyógyszerészek meg a többi ember csúnyán nézett ránk...
2016. ápr. 5. 16:59
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
A városunk sétáló utcáján rendezett tegnap földhöz vágós, üvöltős, csapkodós hisztit a fiam. Egy hangyányit nem érzem magam emiatt kellemetlenül mások előtt, és egyáltalán nem jövök zavarba miatta. Mert azt gondolom, hogy akinek már van gyereke, maga is átment ilyenen, akinek nincs, az meg majd megérti, ha ő lesz ilyen helyzetben. :) Szóval szoktak lenni kínos szituk, de nem érdekel, hogy mit gondolnak mások olyankor.
2016. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
3-as, azért egy hiszti nem ugyanaz. Ha egy idegen gyerek belémrúgna, miközben nem figyel rá senki, baromira fel lennék háborodva, míg a hisztije nem érdekel, fetrenghet, meg visíthat felőlem akárhogy.
2016. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

3 évesem és 1,5 évesem van, még nem fordult elő.

Hiszi volt már, nem is akármilyen, de ez nem egyedi eset. :)

Szóval velünk ilyen még nem forult elő. :)

2016. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
4-es. Senki nem mondta, hogy ugyan az? Te miről beszélsz? Én csak a saját tapasztalatom, véleményem mondtam. Én sem örülnék, ha egy idegen gyerek rugdosna, de ami történt a kérdezővel megtörtént. Vissza csinálni nem tudja. Gondolom majd ezek után, igyekszik az ilyen szitut elkerülni. Ennyi.
2016. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Amikor kicsik voltak, elég sokszor megtörtént hasonló. Aki csúnyán néz, annak nincs gyereke, vagy már nem emlékszik rá, hogy milyenek voltak kicsin. Nem kell velük foglalkozni!
2016. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem mindegy, hogy a jókedvű kicsike a buszon szórakozásból rugdossa a szemben ülő nénit, vagy egy anyuka nem tud három fáradt gyerekkel, meg egy gyógyszervásárlással párhuzamosan megbirkózni, vagyis három szájjal beszélni, négy füllel hallgatni,négy kézzel kézen fogni,és fizetni. Aki tud ilyet mutassa meg nekem.
2016. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Engem pl. pont nem érdekel, hogy milyen szituációban rúg belém más gyereke. Mindenki vállaljon annyi gyereket, amennyit így, vagy úgy (egyedül, vagy segítséggel) kordában tud tartani.
2016. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Igazad van, segíthetett volna neki valaki a jelenlévők közül, vagy akár ő is kérhetett volna egyiküktől segítséget. Jó tanulság.
2016. ápr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!