Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy bikinia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy bikinialsóból kilátszott, vagy a bikinialsón átlátszott a punciszőrötok? Tudtatok róla, vagy más hívta fel a figyelmeteket rá? Ciki volt vagy sem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Hát soha

Nem vagyok híve a szornek ott alul szerintem igénytelen ha egy nő bizonyos testrészein szőrös ez a láb a hónalj és a nemi szervnél na meg nem beszélve a bajuszról

2016. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha. 17 éves korom óta teljesen csupasz vagyok ott. Esély sem volt így rá.
2016. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. 21/l
2016. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Már-már kínosan ügyelek arra, hogy ne forduljon elő ilyen.
2016. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, szőrösen nem megyek strandra, mert kínosan nagy gondot fordítok erre az egészre. De egy barátnőmnek volt rá példa, és ő nem érezte kínosnak. Én viszont helyette is kínosnak éreztem...
2016. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 'kibukkant' (de az is csak erősebb borosta volt) az öltözőben edzés előtt mikor öltöztem át. De mivel csak lányok voltak bent, ezért letojtam:D
2016. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisztike 95 ***** válasza:
Nem mert szörtelenítem a bikinivonalat.Van hogy félrecsúszik a bikini alsó és kilátszik a szőr,vagy a punci egy része.Kicsit ciki persze.
2016. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 éves koromig egyrészes fürdőruhát hordtam, akkor még nem borotváltam egyáltalán, de a széles alsó rész miatt nem is látszott ki. Egyszer viszont bátyám hívta fel a figyelmem, napozás közben otthon, hogy átlátszik a szőröm, vagyis átüt a fürdőruhán. Azért volt kínos, mert eszembe jutott h akkor korábban biztos észrevette más is. Főleg h rettenetesen sok szőröm van/volt ott intim részen. 32N
2016. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!