Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prűd csajok nem féltek hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd csajok nem féltek hogy a pasitokat lenyúlja egy bevállalós csaj, aki jó az ágyban?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a kérdéseket és hát szörnyű...

szinte alig van nő aki bármit megtenne a pasijának.. sokan már a szájbaélvezéstől félnek.. vki meg a domina szerepet nem próbálná ki semmi pénzért.. megint más szexi fehérneműt, v latexes rucit nem venne fel


mi van veletek csajoook?


csak én vagyok ilyen, h kb bármit megtennék egy pasi kedvéért? és nem érzek benne nehézséget, h kipróbáljak új, néha szokatlan dolgokat? mi bajom lehetne belőle? egyszer élünk... és az esetek 95%-ban én is élvezek bármit amit kipróbálok..


másokkal vajon mi van.. pszichológiai problémák?


engem még sose csaltak meg, lévén nincs okuk másnál keresni a jó szexet :) az ilyen prűd csajok nem félnek h valaki, mint pl. én, baromi könnyen akármelyikük pasiját le tudná nyúlni?


22/L


2016. ápr. 23. 23:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Hármas mehet még egy csajjal?
2016. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok, hogy ilyen büszke vagy magadra. Lehet te vagy a vadmacska istennő az ágyban, de egy teát nem tudsz főzni.

Inkább neked lehet pszichológiai problémád.


Nem, nem félek, hogy le tudnád nyúlni. Biztos te meg nem kellesz hosszú távra senkinek. A nagy lepedőakrobatika nem az egyetlen dolog, ami kell egy kapcsolathoz.


Mindenki más. Mi van, ha a párunk is ugyanazt szereti mint mi?

2016. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%

Nem véletlen, hogy igazából itt írják, hogy semmit sem vállalnak be és nem épp a pasijukkal vannak kettesben.

Ugyan le nem tudna nyúlni egy bevállalósabb csaj egy prűd csajtól, de önmagában a prűdség miatt idővel szétmennék a lánnyal, az biztos.

2016. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1: ha a határaimra vagy kiváncsi: egyszer kipróbálnám a hármast. ha a barátomnak ez lenne élete vágya, akkor is. de tudni kell, h ezek a dolgok egy komoly, szoros kapcsolatban elég nagy bizalmat igényelnek. azért é se vagyok felelőtlen, bár gondolom a sok felszínes prűd emberke azt olvasta ki a kérdésemből :)


2: semmi baj velem főzés terén, köszönöm :) miért gondolod hogy aki jó az ágyban az hosszú távra nem kell senkinek?

2016. ápr. 23. 23:52
 5/26 tetro ***** válasza:

23.52

mert ő még nem kellett hosszútávra senkinek, és azt gondolja magáról hogy jó ágyban. tudod, kegyes hazugság... :D

2016. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
1 vagyok: arra céloztam, hogy neked is megvannak a határaid és másnak is. sokkal értelmesebb, ha hasonló emberek vannak együtt, mintha mindenki mindent csinál, amihez nincs kedve. még élezve. bekapod, ha épp a fenekedből húzta ki? nem félsz, hogy lenyúlja, aki megteszi?
2016. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 tetro ***** válasza:

00.10

you never go ass-to-mouth!

https://www.youtube.com/watch?v=JoRQEQUi9NM

2016. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 tetro ***** válasza:
100%

tessék magyarul :D

gyerekek, tudjátok hol a határ!

https://www.youtube.com/watch?v=nGUB313JRrI

2016. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

Sztem pedig kifejezetten helyes és dicséretes a kérdező hozzáállása.

Ilyen nőt akarnék, nem pedig olyat, aki szer szex után arra hivatkozik, hogy viszont milyen jól tud teát főzni...

2016. ápr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Na kérdező, akkor remelhetoleg rendszeresen kapod analba is.
2016. ápr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!