Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rajtakaptál már valakit? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptál már valakit? Vagy téged? (szex, maszti . )

Figyelt kérdés

Rajtakaptál már valakit valamin?Ha igen akkor kit s min?Idgene,barátot,rokont,családtagot?Masztin,szex?villantáson?Vagy téged?Ciki történetek?

kor

nem



2015. máj. 9. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Is-Is

kor

nem

2015. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Engem. Maszturbálás közben. Közeli családtag.

kor

nem

2015. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem

Kor, nem

2015. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen. kit s min. Idgene villantás on.

kor

nem

2015. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen, a köcsög haverjaink ránk nyitottak viccből, miközben a barátommal csináltuk a koleszban. Ordítottam velük. :D De már csak röhögünk az egészen. 18l
2015. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Az jó buli lehetett, ha meztelenül kergettétek őket a folyosón.
2015. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szexen, idegeneket. Házubuliban benyitottam egy szobába ahol a részeg csaj próbálta belegyömöszölni a csávó cuccot a puncijába:D

18/F

2015. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Apámékat kiskoromban. Később anyám engem a barátnőmmel. Még később a feleségem a kolléganőmmel. Aztán én a lányomat a barátjával.
2015. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, látom a kopogás mellőzése valami családi vonás lehet. :)
2015. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Kopogás?

1. Hatéves koromban éjjel, amikor arra ébredek, hogy bszottul fáj a fülem, kopognom kellett volna?

2. A barátnőmmel anyám lakásán voltam, mert nem tudtam hova vinni. Ő közben mit sem sejtve hazaért, neki kopognia kellett volna?

3. A feleségem a munkahelyen keresett, a kollégáim útba igazították. Amikor megtalálta a raktárajtót, benyitott. Raktárajtón szoktál kopogni?

4. Egy barátom balatoni nyaralóját kaptam kölcsön. Egy este kicsit elhajoltam a kiskocsmában. Mikor mentem ki a kocsihoz (most kössél bele ebbe is, igen, ittasan vezettem) kinyitottam az ajtót, a lányomék akkor kapkodták magukra a göncöt a hátsó ülésen. Te be szoktál kopogni a saját autód ajtaján, mielőtt beülsz?

2015. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!