Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond? Keressek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Keressek partnert csak erre?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátnőmmel, 25 évesek vagyunk, eleinte minden jól ment aztán költözés, munka, stressz és a szex részéről szinte teljesen megszünt, sosem kezdeményez folyton nekem kell, de sokszor igy sincs semmi. Szerintem kenyszernek érzi már és csak azért csinálja h ne veszekedjunk miatta. Gondolkoztam h keresek valakit akivel csak szex lenne, a napokban fel is hoztam itthon a témát persze idegesen annyit mondott h "menjél nem érdekel", persze szeretném nyugodt körülmények között is atbeszelni ezt. Szerintetek működhet? Lányok, fiuk véleményét egyaránt várom.

2016. ápr. 25. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Én is hasonló szituban vagyok, csak másfél éve vagyunk együtt.
2016. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Undorìtó férfiak.

Lehet lepontozni ,mielőtt megcsalnâd a bnőd szakìts vele ,mert jobbat érdemel tőled!!

Nem egy ilyen gerinctelen férfit,mint te!!!!!

2016. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Megvallom őszintén: Én nálam az exemnél 3 évig havonat egy szex volt, eddig bírtam akkor, kerestem szeretőt, szégyen nem szégyen, nem lehetett vele megbeszélni. Aztán később vége lett hála az égnek.
2016. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves 2. el olvastad végig amit írtam?

Mint mondtam ha meg is tenném előtte megbeszelnem vele, lehet őt is izgatna a dolog akár egy hármas is és feldobna a szexuális életünket.

Olvass mielőtt ilyeneket írsz....

2016. ápr. 25. 17:27
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
A reakciója alapján nekem nem úgy tűnik, hogy bármi ilyesmi izgatná. Nem tudom, te miből következtettél erre.
2016. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,hagyd, ő feminista, itt akik szidnak vagy szidni fognak nem tudják milyen az amikor szeretsz valakit de azzal az emberrel nem lehet egy fontos dolgot megbeszélni, nem vagyunk robotok,hogy életünk végéig ellegyünk bizonyos dolgok nélkül.
2016. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a reakció kb egy félórás veszekedés után volt. Egy ilyen dolgot szerintem nyugodtan kell megbeszelni. Én is sok mindre nemet mondok idegesen, aztán nyugodtan rajovok h nem rossz ötlet.
2016. ápr. 25. 17:30
 8/14 A kérdező kommentje:

Szakítani nem akarok vele, 4 év után is szerelmes vagyok, de szexre vágyom, többre.

Ezt ő is tudja de semmit nem tesz. Ezen kívül minden annyira tökéletes köztünk h számomra is hihetetlen néha :) mindent megadok neki ő is nekem..

2016. ápr. 25. 17:50
 9/14 Thomika20 ***** válasza:
100%
Ha mindent megadna akkor szexelne veled. Lehet azért nem szexel veled, mert kevés vagy neki az ágyban csak nem mondja meg. Vagy egyszerűen nem szeret már és undorodik tőled. El kell gondolkodni.
2016. ápr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanebben a cipőben járok, a paraméterek is stimmelnek... az én agyamon is rengetegszer átfut a megcsalás is, meg az is, hogy új partnert keresek. Szex nélkül nem lehet élni, legalábbis nálam komoly tünetei vannak a szexhiánynak: ingerlékenység, lustaság, koncentrációzavar. Kb. úgy jellemezném, hogy becsavarodok tőle.


25f

2016. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!