Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés szex a barátnőmmel. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex a barátnőmmel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ő 22, én 25. Napközben pörgés, jövünk-megyünk, sok közös program, szeretem, ő is szeret, ebben biztos vagyok. Tehát a hálószobán kívül minden rendben van, de amint lefekszünk, olyan, mintha nyugdíjasok lennénk. Kedvenc sorozat, néha iszogatás, bujcsi, stb. A szex is jól működik, a gond a mennyiséggel van. Heti 1-2 alkalom és kész.. Velem van a baj, hogy többet igényelnék? Beszéltünk róla, fél is, hogy ő kevés lesz nekem, de semmit sem tesz érte.

Tanácsok?



2016. ápr. 20. 12:15
 1/9 anonim válasza:
Nem egyforma a szexuális igényetek. Ezt kellene összehangolni.
2016. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogyan? Nála a kezdeményezés is kimerül annyiban, hogy odafordítja a kis p*csáját, aztán a többit intézzem én :) :( Amikor pedig ezt szóváteszem, megsértődik.
2016. ápr. 20. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak nok akiknek ennyi a szexualis kulturaja es igenye. Ezzel nem fogsz tudni sokat tenni. Bar nokent nem ertem az ilyeneket akik szetteszik a labukat es utana azt hiszik hogy ok szexistennok es a ferfinak ennyi eleg.
2016. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt megértem, csak mostanában már érzem magamon, hogy ha otthon nem kapom meg, akkor félek máshol fogom keresni. Tartom magam, nem akarom megcsalni.
2016. ápr. 20. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, csak fordítva (én vagyok a lány és én akartam többször)... Sajnos nálunk nagyon sok probléma eredt ebből később, hosszútávon szerintem ebből következtek azok a dolgok, amik miatt szakítottunk.. (Ő önzőnek nevezett, nekem lerombolta teljesen az önbizalmam, hogy nem kíván, stb)... Mi nem tudtuk megoldani, remélem nektek valahogy sikerül, próbáljatok beszélni erről, derítsd ki, hogy miért nem kívánja tulajdonképpen, stb.
2016. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező! Mielőtt megcsalnàd szegény barâtnőd előtte szakìts vele ,mert jobbat érdemel egy ilyen gerinctelentől.

Igen ùgyis meg fogod csalni,lehet lepontozni csak annyira kérlek előtte szakìts szerencsétlennel ,mert nem érdemled meg!!!

2016. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jelzőt, de amint említettem, nem akarom megcsalni. Minden más rendben van velünk, közös jövőt tervezünk és az többet ér mint a szex. És igenis megérdemel :)
2016. ápr. 20. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

lányként nem tudok elmenni emellett a kérdés mellett. Tudod, ott kezdődik a baj, hogy ezt gondolod róla " hogy odafordítja a kis p*csáját, aztán a többit intézzem én :)" Lehetséges, hogy jó vele a szex és tesz is érte (mert hát úgy írtad, hogy "a szex jól is működik vele"), csak neked másra lenne igényed. Lehetséges, hogy már nem hoz annyira izgalomba. Megvannak a mindennapok szürkesége, valaki ennyi szexnek örülne. (pl én egyetem, meló, minden. Örülök, ha ennyi van a héten.) Az a baj, ha már erről beszéltetek és a lány ezt mondta, ő is tisztában van azzal, hogy kezditek egymást megszokni. Mivel férfiként neked fontos a szex (mennyiség és minőség is - nekem is így teljesen megtudlak érteni!), így sajnos ez a leányzó már -szerintem- nem fog tudni lekötni. És ahogy ő is mondta, hogy fél, hogy ez lesz a vége. Te találni fogsz egy izgalmasabb lányt, akinek nagyobb a szexuális étvágya és kultúrája (aki talán ebben a dologban jobban is illik hozzád). Szerencsére, a párom is ilyen temperamentumú az ágyban. Eleinte nekem is fel kellett benne ébresztenem a "kis ördögöt", mert még nem tette meg senki. Azóta ugyan úgy fűti a tűz, mint az első alkalom óta. És nem csak a férfiak, de a nők is vannak úgy, hogy azért szakítanak, mert nem elég vagy nem elég jó nekik a szex. Én is előbb szakítottam és kerestem mást. Te is tedd ezt. Légy korrekt a lányzóval. Amúgy rég rossz, ha ezen gondolkodsz, de sok sikert!


25L

2016. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Ha tisztában van a problémával, mégis lesz***ja nem érdemli meg, hogy időt és energiát áldozz rá.
2016. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!