Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond? Keressek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Keressek partnert csak erre?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátnőmmel, 25 évesek vagyunk, eleinte minden jól ment aztán költözés, munka, stressz és a szex részéről szinte teljesen megszünt, sosem kezdeményez folyton nekem kell, de sokszor igy sincs semmi. Szerintem kenyszernek érzi már és csak azért csinálja h ne veszekedjunk miatta. Gondolkoztam h keresek valakit akivel csak szex lenne, a napokban fel is hoztam itthon a témát persze idegesen annyit mondott h "menjél nem érdekel", persze szeretném nyugodt körülmények között is atbeszelni ezt. Szerintetek működhet? Lányok, fiuk véleményét egyaránt várom.

2016. ápr. 25. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A barátnőd szed fogamzásgátlót? Mikor én szedtem egy idő után sztornózta a libidóm, magamtól eszembe sem jutott a szex, nem is élveztem. Barátom persze nem értette és bírta, ő ébresztett rá, hogy valami nem olyan, mint volt,utána vettem csak észre, hogy kihalt belőlem a vágy és ezt nem akartam, mert az érzéseim nem változtak az irányába.Abbahagytam a szedését, a libidóm lassan újra a régi, újra kezdeményezek, mert rám tud törni a szexelhetnék. Annak ellenére is, hogy sztresszes időszakon megyek most keresztül. Szerintem egy négyéves kapcsolatban nem kellene csak szexre tartanod valakit, ha a másik nem akar. Vagy tudjátok ezt megbeszélni, vagy ha neked ez kevés és neki tényleg így a jó, akkor szakíts. Idősebb házasok szoktak csak szexre tartani valakit, közös megegyezés alapján, de ti még fiatalok vagytok. Az más, ha nyitott kapcsolatban vagytok és van szexlapcsolatod, de az általában szerintem csak egészséges kapcsolatban lehet, a tietek meg nem az ennyi információból. Barátnőd mit mond, miért nem akar szexelni? Neki ez így teljesen jó? Nem hiányzik neki semmi? Mikor szexeltetek milyenek voltak az együttléteitek?

24l

2016. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szed fgatlot, most váltott másikra nemrég.

Első két évben gumit használtunk, és napi szinten volt szex, most heti egy max és jók, sokszor elmegy kétszer ami az első két évben nem volt jellemző. De ő nem kívánja és nem is érdekli a szex.

2016. máj. 9. 15:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy őt is a hormonok zavarták meg? Beszélj vele erről, mellékhatása lehet a bogyónak a libidócsökkenés, de arról ő nem tehet.
2016. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Thomika20 ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit tenni. Akkor keress mást, ha ő nem tudja neked megadni amire vágysz. Lehet neki nem olyan jó.
2016. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!