Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek szánalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek szánalmas az a férfi akit sajnálatból részesít egy minimális szexuális élményben egy nő?

Figyelt kérdés
Heteken át fűztem egy nagyon csinos munkatársnőmet egy kis közelebbi együttlétre de mindig nemet mondott. Aztán behívtam az irodába egy utolsó próbálkozásra, a válasz ismét nem volt. Ezután közöltem vele hogy rendben, nem próbálkozok többet, tudomásul vettem az elutasítást. Ezután különös dolgot csinált. Elment a mellettem lévő sarokba,felhúzta a ruháját, levette a bugyiját az asztalomra tette és azt mondta, ennyit tehetek érted és kiment. Azóta sem tudom hova tenni a dolgot, ezért gondoltam sajnálatból tette. Továbbra is találkozok vele mindennap mert a munkakapcsolat miatt szükséges, de csak semleges illetve a munkával kapcsolatos dolgokról beszélgetünk.

2016. ápr. 25. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Megsajnált és neked adta a bugyiját. Ez történt. Ennyi.


:)

2016. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le lettél járatva :D
2016. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szánalmas. Ha legalább ennyi szexuális élmény valaha megadatna, már akkor boldog lennék, de sajnos esélyem sincsen.
2016. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább jó punciillata volt a bugyinak és kiverted rá? :D
2016. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit csináltál a bugyival?
2016. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem élvezkedés vagy ilyesmi volt? L.
2016. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!