Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem fogamzásgátló tablettát szedni. (Yadine) Ha heti 3-4szer eljárok futni, hasizom erősítő gyakorlatokat csinálok, akkor elfogok hízni tőle?

Figyelt kérdés

Nem elég sokat eszek amúgy is, csak minimális felesleg van rajtam, de általában azt mondják, hogy jó alakom van.

Előre is köszönöm!:)


2011. máj. 26. 20:23
 1/4 anonim válasza:
Én kb. másfél éve szedem, és nem híztam el.
2011. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem kezdessz el zabálni,nem hizol el


nem hizlal a fogamzásgátló,ez csak egy hülye kifogás

2011. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
a mai fogamzásgátlók nem hízlalnak. ezért lesz terhes minden kis fruska,mert azthiszik h meghíznak a bogyótól és inkább nem szedik???
2011. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De igenis hízhatsz a tabitól. Ez teljesen egyénfüggő, van aki egy grammot sem, de ismerek olyat aki 30 kilót (habár ő volt a hülye, mert már az első 3 kiló után abbahagytam volna). Nem kell ahhoz "zabálni" hogy valaki hízzon tőle.
2011. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!