Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is a szerető a hibás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a szerető a hibás?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ,ha a férj csalja a feleségét évek óta. Van egy szeretője. Ott mindig a harmadik a hibàs?
2016. ápr. 29. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mindig a férj a hibás...PErsze én a szerető helyében sem tudnék nyugodtan aludni...
2016. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én lesz..om,engem nem érdekel.
2016. ápr. 29. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Love.hu

Aki régóta fent van, az beadja a derekát, hogy hiányát csillapítsa!

:-)

2016. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb esetben mind a hárman hibásak. Legnagyobb részben a férj hibás, de a feleség is az sőt a házas férfivel szexelő ribi is. Nem lehet egy emberre ráhúzni. F
2016. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem a szerető a hibás hanem ebben az esetben a férj. De am meg nem lehet tudni h mi a helyzet a férjjel h miért csinálja ezt! Ha neki belefér az életébe akkor nem kell bántani érte
2016. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Mindhárman hibásak.

A Feleség, mert elhanyagolja a férjét és hagyja, hogy más nők után járjon.

A Férj, mert nem a nejével akarja rendezni a kapcsolatot, hanem új puncit hajt.

A Szerető, mert hagyja, hogy egy nős pasi kurogassa.

Mondom ezt Férjként, szeretőkkel.... :/

2016. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a szerető
2016. ápr. 29. 11:42
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A szerető is hibás, a férj is, és valamilyen szinten a feleség is. A szerető azért hibás, mert pluszba belekavar egy amúgy sem harmonikus dologba. Kvázi adja a férj alá a lovat, h még csak meg se próbálja megoldani a konfliktust. Nem túl etikus szerintem ilyen dologba belemenni. Annyi, de annyi pasi van, akinek nincs családja. Az miért nem jó?! Az meg a másik dolog, h elég sekélyes érzelmi és lelki világa, esetleg önértékelési problémái lehet annak a nőnek/férfinak, aki beéri az örök második, illetve egy pótlék szerepével.
2016. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4-5:


Remélem akkor ha egy házasságban a nő a megcsaló fél, akkor ott meg szerintetek első sorban ő, a feleség a hibás ugyanúgy, ahogy itt a férj.

2016. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A férj azért hibás, mert gerinctelen, és ahelyett, hogy elválna, inkább félre kefél.

Te, a szerető, pedig azért vagy hibás, mert tudod, hogy van valakije, de mégis belemész, hogy második vagy nála. Igen, első sosem leszel, mert akkor már elvált volna az évek során miattad.

Te is hibás vagy, de a férj a legjobban. A feleségét csalja, téged pedig kihasznál, csak a szexualitás része miatt.

2016. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!