Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat +20 év korkülönb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat +20 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az olyan szeretői viszonyokról, amikor a lány épphogy betöltötte a 20 évet, de 40es pasival k..fél?

Nem áll semmiféle anyagi kisegítés a háttérben.



2016. ápr. 27. 06:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

irigylem. Én is lennék szexkapcsolatban egy 19 évessel :)


39/F Budapest

2016. ápr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? A jó szex sokat számít az életben.
2016. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs vele.

Én párkapcsolatban élek egy tőlem 27 évvel idősebb férfivel, és boldog vagyok.A korkülönbségnek semmi köze sem a jó szexhez, sem akár a boldogsághoz.Bár van itt pár olyan ember, aki frászt kap a nagy korkülönbségtől, de ne foglalkozz a szentekkel.

2016. ápr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Köztem és a szexpartnerem között 17 év van de nem sokallom.

Ö vonzódik hozzám, én is hozzá. Így szerintem nem probléma

2016. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

En azt mondom, hogy ha tapasztalt vmilyen szinten egy lany, bar inkabb legyen 25 korul, akkor szerintem nyugodtan osszejarhat akarhany eves ferfival is.


Ezt azert mondtam mert a valo eletben es itt is beszeltem mar nehany lannyal ezekrol a dolgokrol es kiderul kesobb h nem feltetlenul jo iranyba terelodik a szexualitasa sem, de foleg az erzelmi kulturaja. Ez viszont mar nem feltetlenul jo, hiszen nagy esellyel part keresni , majd gyereket vallalni, hazasodni a sajat korosztalyaban vagy csak par evvel idosebbel fog.


Szerintem igy hirtelen, az lehet a magyarazat, h titok ide vagy oda egy ilyen koru ferfi azert jon ossze 20 koruli lannyal h egy fiatal testen elvezhesse ki ees kamatoztathassa a tapasztalatat. Viszont lehet h azok a dolgok amiket megszerettet a lannyal, mar szelsosegesek vagy barmi... Nem tudok most mas peldat mondani hirtelen de pl. az ilyen lanyoknal sokkal inkabb elofordul , hogy anal szexelnek es melytorkoznak, vagy a "szajba szexet" engedik...stb. ez nyilvan nem mindig, nem mindenkinek hatrany.

2016. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. És akkor se szólnék, ah fordítva volna. 20 évesen az ember már azért túl van azon az életszakaszán, amikor a legbefolyásolhatóbb.

Egy 40-es éveiben járó ember meg még mindig tud baromi jól kinézni (lásd: Josh Duhamel, Jason Statham, Mark Wahlberg vagy épp Jared Leto).

2016. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szívesen elfogadnék Én is egy ilyen sex kapcsit.
2016. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
a többi pasi irigyel majd téged a többi csaj pedig a párod
2016. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Én 25 éves vagyok a szexpartnerem 50.

De nagyon jó vele a szex!! Mint még soha senkivel.

2016. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs ezzel semmi gond.
2016. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!