Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 évesen még érdemes elkezden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen még érdemes elkezdeni maszturbálni, ha eddig soha nem csináltam? Hogy érdemes nekiindulni? Mire kell figyelni? N

Figyelt kérdés
Halkan hozzáteszem, hogy orgazmusom még soha nem volt eddig, de erre gondolom a kérdésből már rájöttetek...

2016. ápr. 29. 23:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Eddig miért nem csináltad és most miért akarod mégis?

Lehet privátban is.

2016. ápr. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

szerintem két dolog fontos:

1. ne szégyelld magad

2. nem tudjon semmi, senki megzavarni,


aztán meg csak lazán... rá fogsz találni a megfelelő mozdulatokra.

2016. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek azt szoktam mondani, hogy ha magadnak nem tudsz orgazmust elérni, akkor ne várd el mástól se...
2016. ápr. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az üzenetekből az derül ki, hogy nem voltam elég világos. Nem párt keresek a probléma megoldásához, férjnél vagyok, és rendszeresen élek szexuális életet, ajánlatok helyett tanácsokat, ötleteket szeretnék kapni, ha lehet.
2016. ápr. 30. 09:10
 15/21 anonim ***** válasza:
6%
Felesleges elkezdened, csinálom neked szívesen.
2016. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

miért ne lenne érdemes? ha a férjed nem elégít ki akkor azért, ha kielégít de nem tudtok mindig együtt lenni, amikor neked szükséged lenne rá, akkor azért :-)

hogy érdemes? ujjal, vízsugárral, vagy menj be egy szexshopba, és egyél egy vibrit, vagy ha az túl direkt, akkor egy masszírozót :-) [link]

2016. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A férjeddel miért nem beszélsz erről, azért elsősorban az ő dolga volna, hogy eljuss bármiféle orgazmushoz.

Csórikám, akkor nem is sejti, mennyire ügyetlen?

2016. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
n még mindig nem hiszem el, hogy van olyan ember aki soha nem érintette meg a nemi szervét úgy, hogy élvezze. Nőként nem tudom elképzelni, hogy soha nem dugtad fel az ujjad a puncidba és popsidba vagy érintetted meg a csiklódat. Már csak kíváncsiságból is. De tudod: soha nem késő elkezdeni. Szóval igen. Figyelj arra, amit élvezel.
2016. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem ez olyan mint a torta evés. Ha eddig nem ettél, akkor egyszer az életben érdemes azt is kipróbálni.

A női orgazmus egy tanulási folyamat. A párom előtt én sem nyúltam magamhoz soha, tehát full szűzen, zéró tapasztalattal mentem a kapcsolatban. Csak mivel a párom szerette volna ha én is az egekbe tudok repülni ezért elkezdtem tanulni és utánaolvasni.


A legegyszerűbb talán a csiklóizgatásos technika. Amikor a kezeddel vagy a párod a nyelvével csiklódat ingerli. Az eleje nehéz lehet, ha még nem élted át, hogy mikor van az a pont amikor közel a vég. Olyan az egész mint a lépcsőzés. Mindig mész egyre feljebb és nem tudod, hogy azon a fokon még hol tartasz. Ezért néha van, hogy úgy érzi az ember, hogy ő nem fogja ezt soha elérni és inkább visszakozik.


Szóval szerintem soha nem késő elkezdeni, hogy a boldogság egy új szintjét ismerjük meg!

2016. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2016. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!