Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz srácként mennyire érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srácként mennyire érdemes először hivatásos nőhöz menni?

Figyelt kérdés
Szerintetek be merjem vallni egy lánynak, hogy 25 évesen szűz vagyok? Nagyon kínosnak érzem.
2016. ápr. 26. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban szerintem elfogadhato en a helyedben elmennek... Hatha kicsit magabiztosabb is leszel es kesobb nem lesz szukseged ilyenre
2016. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ártani nem fog. Amúgy Utólag se mondd el senkinek higy szűz vagy/voltál. A prosti az más. Őt nem fogja érdekelni csak fizess. Bár van aki nem vállal szüzeket de ezt előtte tisztázd le vele.
2016. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen vesztettem el, húzzál bele! :D Amúgy simán, keressél egy csinos nőt, aki foglalkozik ilyesmivel, ergo figyelmes lesz veled és nem csak a pénzt vágja zsebre... már 5 éve megléptem volna a helyedben!
2016. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"be merjem vallni egy lánynak"

Szóval már van egy lány? Akkor így elég cink...

Szerintem a prostit bevallani cikibb, de te tudod. :D

Mondd azt, hogy 19 évesen volt egy egyéjszakás kalandod, ki a rák fogja tudni megcáfolni, hogy mi volt 6 éve?...

2016. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez komoly? Valld be nyugodtan, nehogy már az elsőt ami különleges egy prostinak add. És utána meg a lánnyal szexelnél? És arra nem gondoltál,hogy elkapsz valamit a prostinál? Gondolkodj már! Olyannal veszítsd el aki fontos, pasiként mondom, én olyannal vesztettem el akivel szerelmesek voltunk, az a legjobb hidd el. Milyen már,hogy úgy veszíted el,hogy kifizeted... És nem szégyen,hogy az vagy, 25 az még bőven jó! De azt csinálsz ami jól esik, a TE életed nem az enyém.
2016. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy fiú 12-13 éves korától veri. Te a fél életedet fszveréssel töltötted???????
2016. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14:58 : Valójában (sajnos) igen. Igen valamelyest én is cikinek érzem.
2016. ápr. 26. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak szüzessége nem olyan mint a nőké, hogy van aztán megesik már nincs.


A férfi a csetlés botlását nem igazán tudja odaadni mint érték.


Bevallani nem kell hivatásosnak, őt nem érdekli. Max csináld három lépésben, elsőre kézimunka, másodikra szopcsi, harmadszorra meg az aktus.

2016. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5

Persze mert az un. Normális csajtól semmit nem lehet elkapni. Különleges az első férfiként? Te homár vagy?

2016. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!