Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nálatok ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok ez mennyire számít?

Figyelt kérdés

Hogy egy nőnek milyen dús a haja?

Sajnos egy betegség miatt az egykor dús hajam nagyon ritka lett. Önbizalmam szinte a kihullott hajammal együtt elűnt.

Vagy ez nem igazán számít?



2016. ápr. 30. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezen semmi nem fog mulni :) Hidd el ;)

De ha szeretned privatban mutass a hajadrol egy kepet es megmondom a velemenyem.

2016. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg.
2016. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi koze..aki szeret megert es nem zavarja
2016. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez így nehéz elképzelni, mert nem látom. Nyilván ha a közepéből hiányzik egy 15cm2-es folt akkor az zavaró.


De amúgy biztos van rá vmi megoldás, hogy visszanőjön..

Már annyi mindent feltalált az orvostudomány.

2016. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Am mindenhol ritka tehát nem foltokban.

Aki nem ismer az azt hihetné vegulis, hogy alapbol ritka de eleg ha en tudom, hogy nem volt mindig ilyen.

Pluszba raadasul mostanaban mindig sikerul kifognom azokat a kerdeseket ahol azt kerdezik, hogy a kepen szereplo lany szep-e és amikor látom a válaszokat, hogy "gyonyoru hosszu dus haja van es mindig is ez jott be"...na ez eleg rosszul erint.

2016. ápr. 30. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy kell elképzelni? Elvékonyodtak a hajszálaid vagy rendesen megy el mintha egy idősebb férfi lennél és kilátszik a fejbőröd. Kép nélkül nehéz elképzelni, de nyilván ennek oka van igy lehet rá megoldást találni.

Én alie verát használok a beteg fejbőrmre az sokat segített mostanában. Bár én nem vagyok nő.

2016. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5: Nyilván egy dús hajú nő képénél azok hangsúlyozzák ki pozitív tulajdonságként, akiknek ez jön be. Ez azonban nem azt jelenti, hogy alapvetés.

Valószínű, hogy a dús haj egy általánosságban vonzó tulajdonságnak számít, ahogy a fiatalság, a tökéletes test, a hibátlan bőr is. De ez nem azt jelenti, hogy aki nem rendelkezik ezen tulajdonságok mindegyikével, az eláshatja magát.

A valóságban az emberek "csomagban" választják a párjukat, az összes külső és belső tulajdonságukkal. Egyénfüggő, hogy kinek mi a legfontosabb ebből a csomagból, lehet, hogy éppen a dús haj, de lehet, hogy valami egészen más (arc, szem, testalkat, stb.).

Nyilván akinek fontos a dús haj, az nem fog téged választani. Nekem dús hajam van, de nem vagyok fiatal és enyhén husis alkat vagyok... engem meg olyan nem választana, akinek fontos, hogy a nő fiatal és/vagy vékony legyen.

Az a fontos, hogy legyél tisztában az ELŐNYÖS tulajdonságaiddal, és olyan társat keress, akiknek a meglévő tulajdonságaid a legfontosabbak. És aki megkapja azt, ami számára fontos, az nem fog azzal foglalkozni, hogy mit NEM kap meg (ami nem fontos számára).

2016. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem látszódik ki a fejborom. Elvekonyodtak a hajszalaim es ritka is lett.

Megprobalok majd nem mindig ezen agyalni.

2016. ápr. 30. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt anno egy lány, akibe fülig szerelmes voltam. Bár nekem nagyon tetszik a szép, dús hosszú haj, mert nőiesnek tartom, de ez a rövid, kifejezetten ritkás hajú lány olyan egyéb tulajdonságokkal rendelkezett, hogy gyakorlatilag első látásra odalettem érte! Szóval nem kell aggódnod ha csak ennyi a probléma ! ;)
2016. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!