Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vonzódom a práom egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom a práom egyik haverjához. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Van egy komoly kapcsolatom, nagyon szeretem a páromat.

De van egy haverja akit én is ismerek már elég hosszu ideje. és nagyon elkezdtem vonzódni hozzá. De nagyon nagyon. Már attól is zavarba jövök, ha beszélgetünk. Persze észrevette rajtam, és csak nevet rajtam, meg néha szándékosan zavarba hoz.

Mivel tudja, hogy sose csalnám meg a páromat ezért tudom, hogy csak hülyéskedik. Csak az már elég ciki, ha odahajol aztán belesúg valami teljesen hétköznapi dolgot a fülembe, és nekem már attól végem van... kezd teljesen megőrjíteni.

tipp?


2016. ápr. 30. 11:50
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :) megfogadom :)
2016. ápr. 30. 13:08
 22/36 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Úgy is lesz valami. Egyszer majd kicsit ittasak lesztek vagy valami egyéb véletlen úgy hozza. Nem fogod megúszni.
2016. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ferfi az eletemben. Első pillanattól kezdve megzavar, de mar 12 éve szívjuk egymas veret, soha semmi sem történt közöttünk, amiert szegyenkeznunk kellene. Pedig nalunk kölcsönös a vonzalom, két hónapja egy mamoros este utan kedves uzenetet küldött, amiben leírta mennyire tetszem neki😊 aranyos volt, de meg igy is tudjuk tartani a határt,pedig azota tobbszor is talalkoztunk, néha elejti ha lat, hogy milyen csinos vagyok, vagy keresi a testi kontaktust, de meg mindig a siman belefér kategória, legalabbis sem a ferjem, sem a felesége nem panaszkodott😊 szerintem csak hatarozd el magad,hogy ennyi es kesz. Bűnt nem kovettel el, azzal hogy néha felerősödik ez a vonzalom..nalam is igy van, nem vagyunk rossz emberek, csak siman emberek..nyilvan jol esik ha kedveskedik, vagy bókol, de ettol meg ne lass bele sokat😉
2016. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz te még térdelni előtte.
2016. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de lány létemre mondom, hogy kéjelegsz, ahogy itt írod, hogy ahh ki vagyok tőle, nem bírok magammal ahogy a fülembe súg stb.. Meg a kis többi incselkedés amit nem írtál le, mert 100% biztos vagyok benne, hogy volt még. A pasid már szerintem ezért is tiszta ideg lenne, főleg, hogy a haverjáról van szó. De ő sem különb, hogy a legjobb haverja csajának az agyát húzza poénból(vagy inkább nem poénból) szerintem se sok hiányzik, hogy lefeküdjetek. Gusztustalan amit csináltok szegény fiúval, jobb barátot meg barátnőt érdemelne. Házi nyúlra nem lövünk, ez alap szabály.
2016. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Már meg ne haragudj kedves utolsó, de félrebeszélsz.

Azt sem tudod milyen a kapcsolatom a párommal. Én vagyok az, akinek lenne oka bizalmatlankodni, mert félrelépett már egyszer. Én meg még soha, és nem is tervezem mert szeretem a páromat.

Az meg egy másik dolog, hogy nagyon vonzódom a bartátjához. Erről nem tehetek. Nyilvánvalóan, a párom nem tud róla, hogy vonzódom hozzá.. azért nem vagyok hülye.

Szóval ne vádaskodj.

És minek szépítsem a dolgokat? nem kéjelgek de most minek írjam, hogy áááh nem érdekel, ha igenis vonzódom hozzá, szertnék ellene tenni, de nem megy.

2016. ápr. 30. 14:02
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
amúgy kamu kérdés
2016. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
igen.. valószinüleg az. Hihetetlen történet.
2016. ápr. 30. 14:08
 30/36 anonim ***** válasza:
Úgy se tehetsz semmit. Amikor már úgy szopod a párodat, hogy arra gondolsz, hogy a másik srác kukija az és ő sugdos a füledbe, akkor majd valamit úgy is tenni kell.
2016. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!