Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan vonzódom a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan vonzódom a férjem haverjához, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom sokan fognak elitélni ezért a kérdésért de sajnos nagy bajban vagyok.A páromnak kb egy éve nagyon jó haverja és nagyon vonzódom hozzá.Szerintem ő is de tudjuk hogy ez gáz és egyikünk sem lép.Nem tudom elkerülni sem,rendszeresen találkozunk.Mit tegyek?Honnan tudjam meg hogy ő is igy érez e,vagy csak beképzelem?Előre is köszönöm az OKOS válaszokat,ötleteket,mert kétségbe vagyok esve:-(
2013. nov. 8. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Először gondold át, hogy mit lépsz. Tőlem ne várj olyan tanácsot, amiben azt tanácsolom, hogy csald meg a férjed.

....

Gondold át, hogy tényleg mit érzel. Lehet, hogy csak egy pillanatnyi fellángolás, vagy lehet, hogy nem vagy elégedett a férjed által nyújtott szexuális élettel.

2013. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért akarod megtudni, ő hogyan érez?

Milyen a kapcsolatod a férjeddel? Ha a haverja viszonozná, akkor lépnél valamit?

Egyébként ha meg akarod szerezni, az nagyon nehéz lesz, ha meg el akarod felejteni, akkor igyekezz nem találkozni vele. Pl. szervezz más programot magadnak, amikor úgy lenne, hogy találkoznál vele. Vagy "érezd rosszul magad" és ne menj el az ilyen találkozókra. A lényeg: kerüld el, és majd elfelejted!

2013. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hàt ha nem akarsz nagy kàoszt, akkor verd ki a fejedbol de nagyon gyorsan! felnott no vagy, tudom, h ezek osztonok, meg olyan èrzès amit nem lehet irànyìtani, de azèrt csak pròbàld meg. nem hiszem, h egy dugàsèrt megèrnè kockàztatni a hàzassàgod/kapcsolatod.

ha neked az az okos vàlasz, h tuti receptet irunk ahhoz, hogyan tudod megcsalni azt az embert, akit szeretsz, akkor nem adok okos otleteket!

2013. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szendó
2013. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy hosszabb párkapcsolat/házasság alatt mindig történhet ilyesmi,valaki szimpatikus lesz számodra vagy nagyon bejön külsőleg,ez önmagában még nem bűn. DE innen dől el a te tetteid által hogy hüséges feleség maradsz vagy egy ingatag értéktelen liba aki az első kisértésnél már szétrakná a lábait. 32/F
2013. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a tanácsokat,valahol mélyen tudom én is hogy ezt kell tennem de soha nem voltam még ilyen szituációban és őszintén mondom senkinek sem kivánom ezt az érzést.Tényleg felnőtt nő vagyok és a férjemmel sincs semmi gond,de találkoztam ezzel a férfival és baromira vágyok rá!!minden porcikám!!még soha nem jártam igy!Nem hinném hogy szűnni fog,hacsak nem teszek valami visszafordithatatlant.Volt már valaki hasonló szituban?hogyan oldotta meg?
2013. nov. 8. 13:50
 7/16 anonim ***** válasza:

Az lenne a legegyszerűbb, ha megbeszélnétek, de szerencsésebb lenne, ha ezt a férfi kezdeményezné. Találd meg azt a tulajdonságát, amibe beleszerettél (ez a tulajdonság a férjedben valószínűleg nincs meg), onnan tudod majd elkezdeni a 'terápiát'.


Kicsit más felállásban, de hasonló szituban vergődök én is, már évek óta. A legjobb talán az lenne, ha valamelyikőtök még időben behúzná a féket, mi most itt tartunk, nagyon fáj, de már tudom, hogy sehogysem lehetett volna másképpen.

2013. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

voltam, kezdett elvadulni a dolog, úgyhogy fokozatosan csökkentettem, végül offoltam a találkozásokat (én a haver vagyok). Folyton flörtölés volt, úgyis, hogy alapból nem akartuk, de az lett belőle, úgyhogy, ha ezt nem akarod, hogy elfajuljon ideje korán keménynek kell lenni, nincs mese...

Vagy szendó, ahogy már írtam :DD

2013. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy nálatok mi az, ami belefér egy kapcsolatba.


Pl. a mi 20 éve kialakult baráti körünkben természetes az, hogy baráti körön belül párok együtt meztelenül szaunáznak,haver csaját megtáncoltatjuk, strandon bekenjük a hátát, megmasszírozzuk, haver csaja is megmasszíroz, közben kis játékos szexuális célzásokat osztogatunk. Szinglik ebben a belső körben már nincsenek. Kaptam olyan masszást is haver csajától, hogy elcsurogtam. Néha baráti körben a másik párjának szobára vitelével is viccelődnek néhányan, és egy része simán lehet igaz is.


Szóval rajtatok múlik.

2013. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy jelenlegi állapotomban AKAROM hogy elfajuljon.Pedig én nem vagyok ilyen,ne itéljetek el!!Soha nem csaltam meg a férjem de már régóta együtt vagyunk...
2013. nov. 8. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!