Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok/nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok/nők akik önzetlenül elégítik ki partnerüket orálisan?

Figyelt kérdés
Utána nem várnak viszonzást.

2016. ápr. 30. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én mondjuk annyira nem élvezem, ha engem nyalnak, sokkal jobb, ha én dolgozok rajta egy kicsit és ő utána egyből berakja, mert akkor én még nem vagyok annyira nedves és az valami hihetetlen jó érzés, ha így teszi be. Ezért nem esik rosszul, ha nincs viszonzás és mellette még imádom is csinálni a páromnak.


L/22

2016. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1-es mi nem lennénk sikeres páros :D

Én imádom csinálni és mindig akarom is, viszont nem igazán izgat ha nekem csinálják ezért örülök ha átugorjuk ...:D


24/f

2016. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szeretnék szopni18L:)
2016. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretem sz.ni a pasim farkàt,imàdom amikor elkezd keményedni a szàmba a pénisze.

É nem szeretem a nyalàst nem is igénylem.

2016. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Èn szeretek önzetlül kényeztetni.

De azért nem mondanàk le egy jò kis nyalàsròl :)

2016. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer előfordult már a történelemben, de alapból ilyen téren egy önző dög vagyok.

Nálam a szex a kölcsönös örömszerzésről szól. Különösen, mert engem felizgat az, ha a párom izgul rám... Így elég hülyén jönne ki, ha én meg úgy maradnék.

2016. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak. De én NEM tartozom közéjük :D
2016. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvető, hogy viszonozzuk, elvégre ez a szex igazi lényege, kölcsönös örömszerzés. Ha csak én szpok, és utána úgy maradok mi az értelme? 24/N
2016. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden ember vár viszonzást,erről szól a párkapcsolat.

Csak az változó,hogy ki milyen formában akarja.

2016. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szsretem szopni a barátomat, de utána az a legjobb ha be teszi azt jobb szeretem :3
2016. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!