Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen már, hogy akikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen már, hogy akikkel szexelek azok utána megtalálják az állandó partnerüket?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben 4 sráccal randiztam. Mindegyikkel tök jó volt a szex és 1 kivételével mindegyikkel tartom a kapcsolatot aktívan. Mindegyiknek tök sok tanácsot mondtam ismerkedés terén, mert ők komolyabbat kerestek és nem akartak csak szexelni. Így pár tali után elkezdtek ismerkedni a segítségemmel. És mindegyik összejött vkivel, akivel azóta is együtt van. 3 hete is találkoztam egy fiúval, aki tegnap jelentette be nekem, hogy mi a szitu. Fura, de tök örülök mindegyiknek, mert mind egy szeretnivaló, cuki fiú. Másnak is van ilyen, vagy csak velem? Mondjuk én mindenkit próbálok megóvni attól ami vár rá a neten, mert sajna nekem is voltak durva sztoriks az ismerkedés során, csak szerencsére mindig okosan csináltam a dolgokat. Ahogy a nemibetegségekre is MINIG figyeltem és erre is tanítom az összes partnerem.

2015. aug. 22. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szexhirdetés ez amúgy?"


Ügyes marketing...:D 'Ha meg akarod találni az igazit, csak nyomnod kell velem egy gyorsat'..

2015. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi sem kizárt. Viszont jött két sráctól is levél. Jelzem ez egy MELEG kérdés. Csak mert ők ezt nem vették észre.
2015. aug. 22. 10:12
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem jól álltál hozzájuk! Nem is értem miért kell baráti meg egyéb kapcsolatokat tartani olyanokkal,akikhez fizikailag volt közöd valaha.
2015. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát sorba!

1. Nem szexhirdetés, de semminek nem vok elrontója, de eddig is magától összejöttek ezek.

2. Nem dugok fűvel fával, csak értelmes, normális srácokkal jöttem össze és mint ember megkedveltük egymást. Ezért attól, hogy mással vannak még lehetek jóba velük és segíthetek vele. Ha ez vkinek elítélendő sajnálom. Én rosszat nem látok benne. Ha te igen, akkor lehet nálad van a hiba. Vagy te panasznak értelmezted a kiírásom? Mert nem az. Én örülök mindegyik sikerének, sőt boldoggá tesz, ha vki a tanácsaimat követi és azzal sikert ér el. Sajnos vagy szerencsére már van tapasztalatom abban, hogy mit hogyan lehet kiszűrni. Sok kamus, stb között.


3. Vki kérdezte miért nem lett komoly velük. Az igazság az, hogy én mondtam mindenkinek, hogy nem akarom, hogy komoly legyen, mert az úgy is kialakul ha úgy van, nem kell kijelenteni. Az magától megy majd. De az életem se egyszerű, tehát nehezen működne sajnos.

2015. aug. 22. 11:17
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
De cuki vagy. Irigylem akikkel voltál. A tanácsokra anno nekem is szükségem lett volna. A beszólásokkal ne foglalkozz. Felesleges. Van aki csak azért jár ide, hogy kötekedjen.
2015. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam felhúzni magam a kötekedőkön, de ahogy írtam lehet félre értette az egyikük amit írtam. :) Én örülök neki, hogy így volt. Hisz hálásak érte, hogy jó tanácsokat adtam, meg nekem is jó érzés. Az embernek jó érzés ha segíthet másoknak. Én megkedveltem őket és ők is engem. Az ember meg szívesen segít a barátainak vagy azoknak akiket kedvel. Persze tény, hogy így velük nem tudtam szexelni, hisz párjuk lett, de ez benne volt a pakliban.
2015. aug. 22. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

"4 sráccal randiztam. Mindegyikkel tök jó volt a szex"


tehát akkor randi=szex?

nekem ez új :)

2015. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden szóba belekötsz. Így nem látom értelmét, hogy vitázzak. Neked az okoz örömöt, hogy ha kötekedsz. Én pozitív ember vagyok és a negatív hozzáállást nem szeretem. Azért annyit tisztáznék, hogy a randik része volt szex is, bár nem mindig első randin. Ha te ezt elítéled, hajrá! De a többi beszólásodra nem fogok reagálni. Feleslegesnek tartom :)
2015. aug. 22. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de cuki vagy *.*
2015. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Biztos te vagy a film után "a kabalabu*i" :D
2015. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!