Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek valóban ciki/gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóban ciki/gáz a push up melltartó?

Figyelt kérdés

Kicsi mellű lány vagyok, 75A a méretem. Néha olykor jól esik kicsit megemelni a dekoltázsomat, olyankor nőiesebbnek érzem magam. Mivel eddig csak normális melltartót hordtam, viszont az önbizalmam elég alacsonyan van. Persze nem a nyakamba akarom feltolni őket. Csak kicsit kiemelni őket, ha már így is alig vannak. A korosztályomban sok fiú nem érdeklődött utánam, mindig inkább a nagyobb mellű lányok voltak a barátnőik, akik nőiesebbek, nőiesebben is öltözködnek. Még soha nem kaptam visszajelzést hogy szép vagy csinos lennék ilyen kis mellekkel. Szóval elsősorban inkább magamnak szeretnék tetszeni.

Egyik fiú ismerősömtől azt hallottam hogy a push up olyan mint a chipses zacskó. De még is a modelleknek sincs nagy mellük akik magasak, vékonyak, mégis hordják a push up ot és rengeteg férfi utánuk csorgatja a nyálát, és dícsérik őket, hogy milyen gyönyörűek.

22N


2016. máj. 2. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan vegyél fel olyan melltartót. Ha már az önbizalmad kicsit nagyobb lesz tőle, máris jó vásár volt. :)
2016. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is hordok push upot, nem mindig, de van egy pár darab. Nekem is kicsik voltak mindig is, és néha annyira jó valahogy, ha nagyobbnak tűnik. Barátomat sosem zavarta, nem gondolja azt, hogy " csipszes zacskó". Hordd nyugodtan :) 20/L
2016. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azbőnbizalmadnak jót tesz, akkor persze, hogy használj olyat! 😃 van kolléganőm aki filigrán alkat, biztos nincs nagy melle, s ráadásul különböző méretű mellben szokott "megjelenni" tehát ami amúgy is tudott, azt így pláne nem tudja leplezni 😊 de aranyos lány, és szerintem akik ismerjük azok számára a személyisége fontos, s nem a mellmérete.

Amúgy is egy filigrán alkathoz jobban áll egy pici cici 😊


Ha egy pasi a mellméreted miatt választ téged azt hajtsd el a p Ba! Te, A NŐ kellj neki, ahogy vagy!

2016. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak minek?

Egyszer úgyis leveszed, és akkor kiderül, ennyi.

Mellesleg, van aki nem mellméret alapján választ párt. (Aki igen, annak biztosan meglenne a véleménye rólad.)

2016. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!