Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy pasi 5 perc pakolás után elsül?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 20:21
 1/9 anonim válasza:
Mindenkinek más a teste, tehát van akinek 5 perc van akinek félóra, némelyeknek pedig 1 vagy több. Személy szerint elképesztően kevésnek tartom az 5 percet, mivel én sokkal tovább bírom, bár (gondolom nő vagy) attól is függ, hogy te mennyire vagy szexi, illetve neki mennyire vagy dögös. :P
2016. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha semmit se akar tenni ellene, és nem zavarja, hogy ennyi idő alatt a másik fél szinte biztos, hogy nem jut el a csúcsra (a legtöbb lány 5 perc alatt még csak el sem kezdi élvezni a szexet!!), akkor az gáz. Más esetben nem az, hiszen nem tehet róla, és van rengetegféle praktika, amikkel megpróbálhatja ezt orvosolni.
2016. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gáz, lehet újra és újra próbálkozni amíg ki nem apad eléggé és nem bírja tovább.
2016. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi számít korai magömlésnek, relatív, viszonylagos, párfüggő. Ha a nő 3 perc után "elmegy", akkor az már késleltetett magömlés. Mihez képest hamar, mihez képest későn? Pontosabba Kihez képest?
2016. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es: nem valószínű, hogy bármelyik nő is elélvez 5 perc "pakolástól".
2016. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
elélvezhet 5 percen belül is, ha olyan volt az előjáték. lehet furán hangzik ,de én is azt olvastam, hogy bizonyos kor felett már nem szokatlan az 5-10 perces átlagos aktus. de ugye ezt a partnereknek kell megbeszélniük, hogy mi jó.
2016. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Részemről a dugás, "pakolás" rész változóan 5-20 percig tart. Az 5 perc simán előfordul mondjuk 10-ből 1-2 alkalommal. Nem szégyenlem magam miatta.
2016. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy nem élvezhet el 5 perc alatt, hanem azt, hogy "pakolástól" nem fog elélvezni.
2016. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz, ha elsül, hanem ha utána nem képes a következő menetre.

Volt hogy 10 másodperc után eldurrantam, mert úgy felizgultam, de gumicsere aztán folytatás.

2016. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!