Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki is számít tulajdonképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki is számít tulajdonképpen bevállalósnak? Csak nekem van negatív csengése ennek a szónak?

Figyelt kérdés

Sokszor kérdezik tőlem, hogy "bevállalós lány vagy?". Nos...nekem valahogy az a szó azt jelenti, hogy bevállalok olyan dolgokat is amiket tulajdonképen nem akarok, csak valakinek a kedvéért megteszem. Én alapvetően olyan vagyok, hogy a szexuális fantáziáimat szeretem megvalósítani, nyitott vagyok minden olyan dologra ami kicsit is felkelti az érdeklődésem. Úgy definiálnám magam, hogy "nyitott"...De bevállalósnak nem mondanám magam, mert olyan dolgot ami nem izgat nem érdekel, senki kedvéért nem vállalnék be...

Én értelmezem rosszul a dolgot, vagy másoknál is ilyesmi jelentése van ennek a szónak?


2016. máj. 5. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ahogy jellemzed magad, arra használják ezt a kifejezést.
2016. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megengedi, hogy meglocsoljam a méhét.
2016. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na mar itt van a meglocsolom mehed :D


Am en is igy gondolkozom kerdezo ahogy te :)

2016. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez szexuális téren olyasmit jelent, hogy mondjuk anál, mélytorok, esetleg szex hármasban.. ilyesmik.


L/22

2016. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig még nem gondolkoztam ezen, de most, hogy írod, igen. Szerintem is van ennek egy olyan felhangja, hogy bevállalok olyasmit is, amihez nincs kedvem.
2016. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!