Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akivel...

Van olyan ember, akivel kapcsolatban mindig negatív érzésetek van, tulajdonképpen megmagyarázhatatlanul?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos édesanyám. Persze szeretem, meg próbálom szeretni, de akárhányszor a közelemben van, vagy akármit csinál mindig ilyen fura érzésem van, mintha állandóan ellenőrizni akarna és minden mozdulatomat lesné, azt is hogy mit csinálok, hogy valami olyat találjon ami nem normális és kétségbeeshessen. Mindig azt nézi mi a baj velem, ami engem rettenetesen idegesít.
2013. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem az egyik lány osztálytársam. tulajdonképpen (már) nincs miért utálnom, de már első látásra megmondtam, hogy na, vele nem leszek jóban.. aztán most is furcsán érint, ha ott van valahol ha kimegyünk pl. bulizni, egyáltalán nem pozitív értelemben.

Szegény.. anyummal én jóban vagyok, bár néha rájön az ötperc :D

2013. ápr. 2. 13:09
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mindenkivel van ilyen, legtöbbször az illető negatív kisugárzása miatt, vagy talán, mert a te és az ő rezgései olyanok, mint a tűz és a víz.
2013. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!