Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 26 évesen van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 26 évesen van először normális szexuális életem?

Figyelt kérdés

És nem azért,mert szűz lettem volna eddig,16 éves korom óta élek nemi életet,kizárólag komoly szándékkal kerestem párt, volt 2 hosszabb kapcsolatom ( egy 6 éve) ,és még 3 rövidebb .


És most gondoltam bele,mennyire megdöbbentő,hogy sosem voltam eddig ebben az állapotban,hogy minden nap szexelni akarok,többször is,és ezt meg is kapom fantasztikus minőségben . Az eddigiek "elmegy" kategória volt,jóindulattal ,pedig volt szerelem meg minden ..

Mások is vannak így,vagy csak én voltam peches eddig? Vagy igaz lehet,hogy a nők később érnek be szexuálisan igazán ?

Most egy lazább kapcsolatom van egy nálam sokkal idősebb férfival,eleinte szégyelltem kicsit magam,hogy ennyire élvezem ,de már nem :D Eddig azt sem tudtam mi a jó szex, siralmas ..pedig már közelebb vagyok a harminchoz mint a húszhoz,szerintetek ez átlagos a nők körében ?


2016. máj. 6. 02:43
 1/3 anonim ***** válasza:

inkabb az a szomoru, hogy biztos vagyok benne, h azt hiszed azert ilyen jo mert joval idosebb ferfival talalkoztal...


egyszeruen peches voltal... rossz valasztasok ennyi....


de ne buslakodj 26 evesen ne a 30at vard... es nem keso egyaltalan :)

2016. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak egyszerűen peches volt! Sajnos az első évek ritkán hoznak minőségi szexuális életet. A partner általában tapasztalatlan és nem is odaadó. Igaz ez a fiúkra és a lányokra is sajnos. Nyilván mikor 20 évesen benne vagy örülsz annak ami van, de mikor megtapasztalod végre az igazán jót, akkor jössz rá hogy milyen béna is volt a régi..
2016. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem minden nőre, de a nőkre jellemzőbb, hogy később jönnek bele a dologba. Fiatalabban nem engedik el magukat, aggódnak, nem tudják, mit hogy kéne, esetleg a srác is tapasztalatlan.

Te pedig most találtál olyat, akivel passzoltok. Nekem sem volt minden barátnőm ugyanolyan az ágyban, de azért nem mondanám, hogy rossz volt velük. Szerettem őket, szóval nem lenne képem azt mondani, hogy bármelyikkel is siralmas volt bármi. Max nem passzoltunk mindenben.

2016. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!