Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Milfeket vagy a tini csajoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Milfeket vagy a tini csajokat könnyebb befűzni egy huszonéves helyes okos izmos gazdag srácnak?

Figyelt kérdés
Én jómagam benne vagyok a helyes okos izmos gazdag srác kategóriában, később elárulom a saját tapasztalataimat, de kíváncsi vagyok mások válaszaira is.
2016. máj. 6. 18:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a kor dönti el ki mennyire kapható erre. Sőt ugyanaz az ember két külön időpontban reagálhat máshogy.

23L

2016. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen a tinit :))


én a másik vagyok,ezért tudom :P

2016. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A milfet nem varázsolod el külsőségekkel, egy tinit hamarabb. Persze kivétel mindkét csoportban akadhat.
2016. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő, a tinik naivabban, őket könnyebb rávenni dolgokra. Egy MILF-nek pedig vonzó lehet egy fiatal helyes srác. Szóval szerintem személyfüggő.
2016. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
A "MILF"-eket is a külsőségek fogják meg. Legalábbis sokakat. Tapasztalatból mondom.
2016. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

2#


Mikor lesz ítélet hirdetés??

2016. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
helyes, okos, izmos, gazdag... hú, és itt tőlünk kérsz tanácsot a gyakorikérdéseken a csajozáshoz? good story bro
2016. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 icu75 ***** válasza:
A tini csajokat a helyes izmos gazdag része,a milfeket a huszonéves,helyes okos része foghatja meg. Persze mindkét korcsoportnál futhat vakvágányra ha az illető nőnemű szerelmes vagy hűséges. Ha még nem volt vakvágány akkor az azért van mert csak ott próbálkozott ahol biztosra ment(nem pedig azért mert ő milyen Nr.1srác)mivel MINDIG A NŐ VÁLASZT! :-)
2016. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha helyes, izmos és gazdag vagy, és emellett legalább 180 cm magas, akkor bármelyik nőt megkaphatod.
2016. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mindenki kapott privit?
2016. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!