Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lusta, lassúcska fölfogású,...

Lusta, lassúcska fölfogású, gyengécske memóriájú, fizikumú, nem túl előnyös külsejű, nem túlságosan bátor és bevállalós, minimális kapcsolati tőkével és pénzzel rendelkező huszonéves fiú mihez kezdjen, hogy gazdag és sikeres legyen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Adja el a szerveit majd jelentkezzen mozgássérült valóság-showba.
2012. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép lassan változtasson, amin tud, akaraterővel. pl lustaság, gyenge memória, külső, bátorság ezeken mind lehet változtatni
2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
H megtudod, szólnál nekem is. Igaz, én nem fiú, hanem lány vagyok.
2012. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez most komoly????

Lottó,kaparós sorsjegy, jómódú feleség.....de ezekkel max. gazdag lehetsz, sikeres nem.

Viccet félretéve, először is az életvitelén és az élethez való hozzáállásán kellene változtatnia az illetőnek.

Ha ez a saját kérdésed és magadról írtad, akkor elég szánalmas véleményed van magadról ( nem bántásképp írom)

a külső nem számít, ha lehengerlő a belsője valakinek és árad belőle az energia. Ilyen hozzáállással nem fog nőni a kapcsolati tőke sem, márpedig a kapcsolatok nélkül nincs sok esély a sikerre!

2012. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha mégis elhiszi, akkor nem csak az igaz amit írtál, hanem még hülye is vagy hozzá!


Egyébként az egyedüli akadály a lustaság, mert gyakorlással minden fejleszthető.


Vagy várhat egész életében a csodára.

2012. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi esély.
2012. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

1. Kezdj el egy fizikai jellegű, pl szalagmunkát. Társaságod lesz és pénzt is keresel vele.

2. Gyere rá, hogy mi érdekel igazán és abba az irányba kezd el képezni magad. (autószerelés, festés...)A lényeg, hogy találj magadnak egy vezérfonalat!

3. Fejleszd magad abba az irányba, ami Téged érdekel: Az életben csak a befektetett energiát értékelik, a sírámokat sajnos nem.

4. A legfontosabb: Mindenki olyannak lát Téged, mint amilyennek Te is magad. Nem várhatsz sikert, pénz és jólétet ha bebeszéled magadnak az esélytelenségét!

2012. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
.
2014. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem is igen nagy hátránnyal indulsz az életben...majdnemhogy behozhatatlan. Komolyan mondom.


Kidolgozhatod a beled ugyan, hogy legalább az átlagos szintet elérd, de csak szolok, hogy ebben a küzdelemben legalább 10évvel rövidited meg az életed.


Most lehet átlagos életed kevesebb ideig, vagy luzer kb ugyanaddig.

2014. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!