Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik My little pony figurát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik My little pony figurát tetováltassam a fenekem fölé, melyik indít be legjobban titeket fiúk?

Figyelt kérdés
Pinkie Pie nekem a legszimpatikusabb, de nektek melyik?

2016. máj. 7. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csaj seggén beondítana! ;D
2016. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
jajj, de válogatós már itt vki, nem mindegy, h fiú vagy lány neked?
2016. máj. 8. 12:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy vízibusz vagy b#zi visz
2016. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha jó a feneked, tetoválás nélkül is beindít, ha nem tetszik akkor meg tök mindegy hogy mit rakatsz magadra!
2016. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyszer küldött egy lány egy fotót egy lóról, ami a derekára volt tetoválva a feneke fölé. Rögtön elment tőle a kedvem, pedig addig tetszett a lány, de ez valahogy annyira közönségesnek tűnt. Elképzeltem, hogy milyen szituációkban kell nézni ezt a lovat...

Szerintem NE tetoválj semmit magadra, én még semmiféle olyan tetoválást nem láttam, ami jobban mutatott volna egy NŐKÉNT szemlélt NŐN, mint a csupasz, makulátlan bőre (mindenféle firkálmány nélkül).

2016. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem a Pindur Pandurok jobban beindítanak xd
2016. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rég nevettem ekkorát, bocsi😂😂
2016. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!