Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden ott alvós buliba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ott alvós buliba "kötelező" a szex?

Figyelt kérdés
Esetleg petting, orál?

2016. máj. 7. 14:27
 1/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
60%
Persze mert jön a "rendőrség" és elvisz.:D
2016. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Én elég sok házibuliban voltam már, ezek közül nagyon ritkán volt olyan, hogy két ember tényleg lefeküdt egymással, de azok is általában egy pár voltak eleve.
2016. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező. És elvárt sem.
2016. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Egyik ismerősöm minden buliban félrehúzódnak barátjával és adják egymásnak.


Osztálytárs 18 szülinapi buliján csupán 40 percig nem engedtek be senki a WC-be mert ők épp el voltak foglalva egymással.

Ugyebár volt egy-két feles meg pár liter sör már a fejében, szóval a tangát is bent felejtette azt felhúzott szoknyával mászkált kb 10 percig mire leesett neki, hogy a mosdó/fürdőben hagyott valamit aztán még kimegyek végre a WC-re erre beront, hogy a "kádban van a tangám!", nem zavartatva magát még be is hajolt előttem...


Akármennyire is puncija volt, hát azt nem akartam látni még egyszer, 18 évesen már úgy néz ki mint egy 50-70 évesnek.

2016. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Eddigi házibulikban, amiken részt vettem, kétszer volt szex: egyszer a bnőm és a párja, máskor meg én mentem szobára egy sráccal. Pedig azért jócskán voltam házibulikban.

19/L

2016. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem, de ha elkezdődik az orgia, akkor javasolt beszállni. Nem kötelező, de ajánlott.

Ha nem veszel részt benne, később megalázhatnak miatta. Mindegy milyen nemű vagy.

2017. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!