Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek, hogy a barátomnak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a barátomnak nem fog tetszeni a puncim. Szégyelljem?

Figyelt kérdés

Képet természetesen nem kaptok, csak leírást.

Nem saláta, de az egyik kisajkam jóval nagyobb a másiknál, és picit ki is lóg, ez az, ami miatt a legjobban félek. A másik, hogy "fonnyadtak" a nagyajkaim, olyan ráncosak...

És a szagom is erős.


Baj ez? Fiúk, undorodnátok?


2016. máj. 8. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szagtol igen a tobbi nem problema a kilogo kisajkakat kifejezetten szeretem
2016. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi csak nem szagos :D szaggal kezd vmit es nincs gond

En is feltem h nem fog neki tetszeni de hidd el egy feluzgult ferfit nem erdekli ez csak az h betegye végre

2016. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, mi számít erős szagnak, mindenkinek van illata... én amikor lehúzom a bugyim és közel hajolok, érzem, olyan kesernyés szag...

Más punciját meg még nem szagoltam, így nincs viszonyítási alapom...

2016. máj. 8. 11:03
 4/16 anonim ***** válasza:
mosd napi 4x hátha használ
2016. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Azon kivül , hogy büdös a pinád minden rendben van.
2016. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Próbálj ki intim mosakodó szappant! Egyébként meg lehet h csak neked fura, s nitmálpunciszaga can. Bár a kesernyésség nem az, de lehet az egész napos hordásnután a pisivel keveredve lesz csak olyan.

A forma mindegy. A fiúnak ha nem TE tetszel egészben, úgy ahogy vagy, akkor amúgy is csak dugni akar.... Akkor meg azért mindegy a forma

2016. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van ez a intimo mosakodó. Attól jó illatú és még finom is lesz. Persze csak külső használatra.
2016. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amugy egesz nap setalsz minden azert olyan a szaga. En pl elsonel ugy csinaltam h baratom kiment zuhanyozni en mar elotte itthon lefurodtem. A taskamba volt intim torlokendo es megtoroltem :D

De amugy meg szex elott kozos zuhany :)

2016. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

En is ugyanezt gondolom a puncim szagarol, hogy eros. Tenyleg lehet, hogy csak a sajatunkat erezzuk annak.

Am a puncid kulseje nem fogja tulzottan erdekelni ebben biztos lehetsz. :)

2016. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Erős szag az ami kellemetlen lehet, de az is lehet,hogy csak te érzed annak.
2016. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!