Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lakásán szeretne mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakásán szeretne mindig találkozni, nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem túl régóta vagyunk együtt, de ott szeretne a legtöbbet lenni, ami nekem sincs ellenemre, mert szeretek csak ott pihengetni vele, de ettől függetlenül gonodolhatja komolyan velem?

2016. máj. 8. 14:08
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Máshova is eljártok? Ismerőseivel találkozva hogyan mutat be?

26/F

2016. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, máshová is, ha én mondom akkor oda megyünk ahová szeretnék. A barátnőjeként mutatott be, de még nem találkoztam mindenkivel, hiszen elég friss kapcsolatról beszélünk. Csak ő szereti, ha hozzá megyek.
2016. máj. 8. 14:11
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Úgy látom, hogy akkor felvállal mások előtt, nagy gond akkor nem lehet belőle. Viszont szerintem ezt neked meg kell tudnod ítélni, te látod legjobban a helyzeted: becsül, szeret, megért?

26/F

2016. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez, hogy komolyan gondolja e valaki ez nem ilyen. Ez mindig változik, ha jó együtt, akkor nyilván arra gondol, hogy ez legyen még sokat, ha meg nem jó együtt, akkor meg azon gondolkodik, hogy biztos kell e ez neki. Ez ilyen. Szóval szerintem ne ilyeneken agyalj, hanem arra figyelj, hogy az együtt töltött időbe rakd bele magad rendesen. Ez azért is jó, mert ha aztán valamikor egyszer csak vége lesz, akkor is elég jó dolgot kaptál ezen időszak alatt.
2016. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma minden kimozdulás komoly pénzbe kerül lehet azért hív a lakására mert az "ingyen" van
2016. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegénység van örülj neki, h veled akar lenni ;)
2016. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!