Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek azokról a vékony testalkatú nőkről, akik hatalmas szilikonciciket csináltatnak maguknak, azon okból kifolyólag, hogy nőiesek legyenek?

Figyelt kérdés

Szeretnétek magatoknak ilyen barátnőt, feleséget? Félénkséget váltana ki belőletek? Netán undorítónak, ribisnek találnátok?


Vékony vagyok, és picik a melleim. Egyáltalán nem vagyok megelégedve velük és már a nagyobbításon gondolkodom, egyre komolyabban. Félő, hogy Magyarországon nem is kivitelezhető akkora méret, mint amilyent szeretnék.


24-nő


Képek:

[link]


[link]


[link]



2016. máj. 8. 14:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért undorító, taszító mert természetellenesen néz ki+ lerí, hogy a viselője pszichológiailag nincs rendben, nincs önbecsülése, és erre a megoldást a fizikai megjelenésének a megváltoztatásában látja elsődlegesen.
2016. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Mekkorák most és mekkorákat szeretnél?

2016. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
1-2 dugást biztos élveznék egy ilyen nővel, de páromnak túl sok lenne. 31F
2016. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 RRR ***** válasza:
100%

brrr

kirázott a hideg

az életben nem kívánnám meg, akinek ilyen borzadályai lógnak....

2016. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nekem 75B a mellem mérete és akkorát szeretnék mint a képen szereplők.
2016. máj. 8. 15:20
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

hát a képeken nagyon rondák :s


am a kérdező gondolja át mert ez sztem fájdalmas. Ekkora cucc már rendes súllyal bír. Nem húzza a hátat v ilyesmi? o.o

2016. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Noren1989 ***** válasza:
100%

Pszichológusnál voltál már? Elnézésed kérem, de ha vékony nő vagy, 75B-s mellekkel....az igenis jónak számít.

Van párod egyébként?

Remélem, h ez nem egy elkeseredett próbálkozás a férfiak figyelmének felkeltésére.

2016. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezek már hatalmasok szerintem, itt már komoly önértékelési problémák lehetnek a háttérben.


35/N

2016. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Jelenleg nincs párom és pszichológusnál sem jártam.


Nem egy elkeseredett próbálkozás, de nagyon vágyom arra, hogy felkeltsem a férfiak figyelmét.

2016. máj. 8. 15:28
 20/30 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mosolyogni próbáltál már?

Meg kell mondjam, hogy egy vékony, természetes nő, mosolyogva....bárki figyelmét fel tudja kelteni, szerintem ne műmellekkel kívánd elérni...meg a másik, ugyebár ezekből sokszor egy bizonyos függőség alakul ki, mind nagyobbat fogsz majd akarni...Ami nem teljesen egészséges (fizikailag+mentálisan).

2016. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!