Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek azokról a vékony testalkatú nőkről, akik hatalmas szilikonciciket csináltatnak maguknak, azon okból kifolyólag, hogy nőiesek legyenek?

Figyelt kérdés

Szeretnétek magatoknak ilyen barátnőt, feleséget? Félénkséget váltana ki belőletek? Netán undorítónak, ribisnek találnátok?


Vékony vagyok, és picik a melleim. Egyáltalán nem vagyok megelégedve velük és már a nagyobbításon gondolkodom, egyre komolyabban. Félő, hogy Magyarországon nem is kivitelezhető akkora méret, mint amilyent szeretnék.


24-nő


Képek:

[link]


[link]


[link]



2016. máj. 8. 14:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen szarokkal nem lesz túl nagy sikered a férfiaknál. Bár úgysem fogod megcsináltatni ilyenre, az fix.
2016. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

itt nem a nőiesség, hanem a figyelemfelkeltés a cél. Így próbálnak önbizalomra szert tenni. De nyilvánvalóan ez hamis önbizalom lesz.


~egyszerűen csak buták mind


Ha jobban belegondolsz, akkor rá kell jönnöd, hogy csak a saját gondolatod akadályos meg abban, hogy legyen önbizalmad. Tanulj inkább önismeretet és érzelmi intelligenciát.


De ha annyira vonzalmat akarsz kelteni férfiakban, akkor inkább fenékre eddzél. Formás popsi is ugyanolyan vonzó, mint a nagy mellek.

2016. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%
Borzaszto noietlen, termeszetellenes, aranytalan. Nem nem nem es nem. Kicsi szep cici kell. :)
2016. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%

Te beteg vagy!

Figyelemfelkeltés miatt akarsz ilyen gigászi műanyagdarabokat a bőröd alá ültetni?

Elgurult a gyógyszered?

A pasik felfigyelnének rád, de csak azért, hogy röhögjenek egy nagyot, hogy nézd már annak a nőnek a csöcse megy be először az ajtón!

Ja és tisztában vagy vele, hogy a pokolba fogod kívánni a melleidet a mindennapos hátfájás miatt?

Majd lesz egy jó kis gerinchajlásod és baromi szexi leszel 40-50 éves korodra, mert te leszel a notre-dame-i toronyőr.

2016. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
30%

Megjött a legutáltabb tag. Szórakoztatóak vagytok. ;)


Szerintem ezek undorítóak, a Lévai Adrienné a legjobb.

2016. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%

A dolog egyértelmű! Nem a melledet kell megcsináltatni, hanem a fejedben kell rendet rakni. Még a képek megnézése előtt sejtettem, hogy itt nem a melleddel van a baj!

Az a baj, hogy azt hiszed ezek a mellek nem szépek. Pedig azok. Én örültem volna, ha látok olyan képet is, ami te vagy! Nincs veled semmi baj!

Igaz én ismerek valakit, aki bemutatna egy sebésznek. De miért? Mi változna? Hidd el, ha meglenne a műtét, akkor meg azon aggódnál, hogy nem téged, hanem a melleidet szeretik…

2016. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez ocsmány és undorító. Kb olyan, mint ha focilabda méretű herékkel rendelkeznék. :D

Ekkorákat ne szeress, mert ocsmány és nevetséges.

2016. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Na hát akkor egyedüliként én azt mondom nekem nagyon bejönnek. Én gerjedek az ilyen hatalmas cicikre.
2016. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen mellek ugyanolyan rondák, mint a kicsik. Én a természetes nagy mellek híve vagyok, arra pedig ezek egyáltalán nem hasonlítanak.
2016. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
53%

én is ekkorát szeretnék :D kérdező, tudok mesélni, mert én már voltam plasztikai sebésznél érdeklődni.

25L

2016. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!