Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért tartják olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért tartják olyan nagy számnak a motoros pasikat?

Figyelt kérdés
Mármint mit tudnak az ágyban vagy amúgy h annyi lány oda van értük.
2016. máj. 10. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem érdekel, hogy másnak mi a jó.
2016. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 babettám meg trabantom van nyugodtan küldjetek üzit
2016. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En meg nem talatal ilyen lanyt aki szeretne a nagy motoros pasikat.
2016. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ők is jól tudnak aludni az ágyban, de lehet ők berregnek horkolás helyett.
2016. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem azért jönnek be mert én is motoros vagyok. :)

24/L

2016. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért az ágyban tudnának bármit máshogyan? Nem erről van szó.


Amúgy meg azért, mert a motor a szabadság jele.

Nem ismered a Szelíd motorosok című filmet és ott a főcímdalt, a Born to be wildot?

2016. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen mert a szabadságot jelenti.

Meg jó ha egy motoros csajnak motoros pasik kellenek.

Meg némelyik motorost rosszfiúsnak tartják és azért vannak oda érte. Most gondolj bele,több száz kilós fém szörnyetegeken utaznak ami vagy 60-100 lóerős,tetőtől talpig bőrfelszerelés,sokakon tetoválások. Ők olyanok akiktől az apák óvják a lányaikat.

És a motorozással együtt jár a veszély és a kockázat amivel bátran szembenéznek.

2016. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz csak a képre.Férfiasságot sugároz,a motor,az öltözék,minden egybe :) Nem csoda,hogy sokan vonzónak tartjuk őket.

2016. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A motoros férfiak általában nem kisfiúk hanem tényleg férfiak. Emellett erőt és határozottságot sugallnak. Én is szeretnék motorozni mert szerintem a legjobb érzés a világon de nincs lehetőségem rá. Emiatt persze örülnék neki ha motorossal hozna össze a sors de nem csak ilyet fogok keresni és nem ez alapján fogok dönteni. 21/L
2016. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mikeXxX ***** válasza:
60-100 lóerő ezen jót nevettem az még szinte gyerek motor 100-tól felfelé indul egy igazi motor :D . Sajnos az ide szezont kihagyom de jövőre engem is láthattok újra huligánkodni :D
2016. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!