Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért tartják Bécset olyan...

Miért tartják Bécset olyan nagy számnak sokan?

Figyelt kérdés

Ma voltam életemben először, és engem nem nyűgözött le. Hihetetlenül sok embertől hallani, hogy Bécs ilyen meg olyan jó, de nekem ez nem tűnt fel. Eléggé szürke, unalmas városnak tűnik. Az épületek ugyanolyanok, mint Budapesten (talán több van felújítva), viszont a magyar főváros fekvése tízmilliószor szebb.

Budapesthez képest Bécs szerintem kifejezetten csúnya, egyedül a tömegközlekedés az, ami egyértelműen sokkal pozitívabb, mint itthon.


2012. dec. 22. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni megítélés.. Szerintem spec. tisztábbak az utcák mint Bp-n ami elég fontos. Egyébként inkább jólét szempontjából jobb mint Bp.
2012. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, egy fokkal tényleg tisztább, mint Budapest, de azért ott sem makulátlan minden. A fizetés valószínűleg sokkal jobb, mint itthon, ezzel nem is vitatkozom.:)
2012. dec. 22. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A császárvárosi "feeling" miatt,de ha ma kiutazik valaki,már nem olyan nagy szám,főleg egy Pestinek.

Tény,hogy tisztább,ápoltabbak a polgári házak.Érezhetően polgáribb minden,egyszerüen gazdagabbak az emberek,és nyugodtabban élik a mindennapjaikat.

Nagyon sok fiatal nő tol babakocsit,ez nagyon feltűnt.

2012. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy Budapest "híres" helyei szebbek, de a város egészét tekintve sokkal rosszabb és csúnyább Bp. Én Budapesten nőttem fel, nagyon szerettem mindig a várost, de mióta Bécsben élek, és hazalátogatok, elfog az undor, milyen ocsmány részei vannak ennek a városnak.

A másik: az emberek. Bécsben rengeteg a szegény bevándorló, főleg muszlimok, de mégis, sokkal kulturáltabbak mint itthon a cigányok... És a többi emberre sem jellemző a budapesti emberek bunkósága.

2012. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!