Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyok miert utaljak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miert utaljak a vekony nem tul izmos pasikat es miert nezik le oket?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Én nem utálom őket! Miert utalnam?
2016. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Ezt így nem jelentheted ki generikusan, egyszerűen rossz helyen keresgélsz csajt.
2016. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem pont ők jönnek be, ne altalanosits. :)
2016. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
értem én h sok lánnyal találkoztál akik az adoniszokat keresik. Tudom rossz érzés én is így érzek nehéz találni olyan lányt mint akik most írtak együtt érzek. Persze van kivétel. De mintha ezek a lányok lennének többségben.
2016. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Már megint jönnek a közhelyek!

Milyen lányok?

Nekem pont a vékony pasik jönnek be. Nem véletlenül ilyen a barátom.


Miért kell mindig a díszpitsákból kiindulni?

2016. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Attól még,hogy a pasi nem egy görög isten,még lehet okos és kedves... csak az meg kit érdekel!? 21/L
2016. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Semmi okom nincs utálni az ilyen fiúkat. Miért lenne? Le sem nézem őket.
2016. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a vékony, nem tökéletes testű és arcú lányok között keresgéltél, hanem a manöken alkatú, modelleket megszégyenítőek között. Félreértés ne essék, közöttük is lehetnek normálisak, de a többség az izomra és a kinézetre megy. Az átlagos lányok nyilván nem vetik meg az átlagos fiúkat. :)
2016. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 orwwrogvold ***** válasza:
Az elfogadható, hogy nem vonzódik mindenki a vékonyabb pasikhoz, de az visszataszító, hogyha valakit a teste miatt néznek kevesebbnek. Az ilyen emberek undorítóak.
2016. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Dehogy utáljuk őket! Én spec kifejezetten szeretem.Magas, vékony, legyen frankón nagy pofája, és én elolvadok :D
2016. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!