Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért utálják ennyire...

A lányok miért utálják ennyire az alacsony, kövér, ronda pasikat?

Figyelt kérdés
Így semmi esélyem, hogy végre barátnőm legyen.

2013. nov. 10. 12:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
amiért te a disznó bajszos csajszikat
2013. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A gének harca, mindenki a legjobbat akarja magának.
2013. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
csináljanak már a moderátorok egy külön témát az ilyen kérdésekre
2013. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
vajon miért, a pasik se szeretik az alacsony, kövér, ronda csajokat.
2013. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

#3

Támogatom.

Alacsony - azt megadjuk, ha gyúrsz (tudom hogy nem fogsz) a mikrosérülések gyógyulása közben nőhetsz pár centit.

Kövér - az a te hibád, ésszel abrakoljál.

Ronda - ha teszel ellene (amit gondolom szintén nem fogsz) máris szebb lehet a pofád.


És ebből mit fogsz betartani?

Úgy van, lófaszt sem, köszöntem!

2013. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Az én előző barátom 170 cm volt 100 kg körül. Szerintem a vékonyak a csúnyák. Ez ízlés kérdése. Ennyi.
2013. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem utálják őket, csak nem akarnak járni/kefélni velük... Ne keverd a kettőt :)
2013. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Mert a többségük csak rinyálni tud, mint te.


Van egy osztálytársam, ronda, kövér és alacsony, de nem érdekli, jól érzi magát a bőrében, nem hisztizik, humoros, kedves, és nekem udvarol. És ezek után rohadtul nem érdekel, hogy néz ki, mert a belső tulajdonságai meggyőztek.


Vannak olyan lányok, akik a külsőségekre mennek, de nem itt kell panaszkodni, hanem menni és megkeresni a kivételt!!

2013. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

4: Nekem bejönnének, mert az én külsőmmel nem válogathatok, mert annyira ocsmány vagyok, hogy nem tehetem meg.


5: Akkor lenne igaz a pár centis növekedés, ha az epifízisek még nem záródtak volna be (a növekedési zóna elcsontosodása). Én már olyan idős vagyok, hogy ez már megtörtént. Gyúrni meg nem fogok, mert mást sportolok, olyat, ami összeegyeztethető a nagyon magas testsúllyal.

Enni sosem ettem olyan hű de sokat, ellenben egy almától is hízok. Csak nagyon erősen megvont diétával tudok fogyni, de rajta vagyok, csak még 7-8 év, mire elérem a normális testsúlyt. A rondaság ellen meg amit lehetett és belefér a személyiségembe, már rég megtettem, de annyira ocsmány vagyok, annyira az átlag alatt, hogy semmit sem ér.


6: Valószínű akkor mellette jóképű volt. Én viszont arcra is olyan ronda vagyok, hogy az igazolványképemmel simán fel lehetne dobni az unalmasabb horrorokat.


7: Nem csak, hogy nem járnak, de még csak szóba sem állnak velem a lányok, azonnal kiül az arcukra az undor, amint meglátnak. És a tapasztalataim szerint az utálat szó teljesen lefesti a helyzetemet.


8: Olyan lány nincs, aki az én külsőmet el tudná fogadni, mert tényleg rémes.

2013. nov. 10. 12:59
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
ezt nem hiszem el már megint itt vagy?
2013. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!