Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőt is idegesít ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is idegesít ha a párja megcsöcsörészi így futtában búcsúkor az ajtóban? Meg a lépcsőházban. Elköszönünk, csók, ölelés, és még gyorsan póló alá nyúl.

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Ilyet meg se tenne velem!

Megfelelő pillanatban megsimogathat,de ne nyúljon taplón hozzám. Ha valaki erre izgulna és jólesne neki úgy rendben van,de nekem nem esik jól. Mivel értelmes párom van,ezért ezt felfogta és nem csinál kellemetlen dolgot. Egy romantikus pillanatban néha oda szokott nyúlni és várja a reakciómat mit szólok hozzá. Ez tőle mondjuk aranyos szokott lenni.:) de sosem "csöcsörészik"

2016. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Úgy kell azt! Sőt, amikor lapozni kívánsz a könyvben, nyúlj a hüvelyébe, úgy "nyálazd" be az ujjad haver!
2016. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Sosem volt ilyen finoman szólva "paraszt"-párom. Sokat látok egyébként,hogy smárnak az utcán párok és a csajnak fullra markolássza a pasi a seggét - de már szinte a fél keze benne van a nőbe,szerintem égő egy ilyen partner. Az ilyen,hú látjátok ezt a bigét én kúrom...meg szoptatom stb..
2016. máj. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Én srác vagyok ugyan, de sosem tennék ilyet nyilvánosan. Én búcsúzáskor max átkarolom a derekát csók közben, szorosan magamhoz húzom. Még az arcát szoktam megsimizni.
2016. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Szintúgy fiú lennék, de én is válaszolok azért :D

Ilyeneket én sem csinálok, szinte biztosan zavarná a barátnőmet, utcán meg pláne nem. Búcsúzáskor csak csók, meg ölelés, esetleg egy kicsit szorosabb ölelés, na jó, néha egy kicsit elkalandozik a kezem, de nem nyúlok ruha alá, nem tart sokáig sem. Ezt is csak akkor, ha kettesben vagyunk, és nem minden alkalommal.

2016. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

XD

Ilyet nem hallottam még,pedig ismerek pár tapló állatot :D

2016. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

:D hát elég paraszt dolognak hangzik, de bevallom nekem is bejönne! :D

Ugyanakkor én sem az ajtóban tenném, hanem még felöltözés előtt :D :P

2016. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Én mindig meg szoktam csöcsörészni... Még sose szólt hogy nem tetszene neki...
2016. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem zavarja a páromat mert neki nagy és lógó melle van (hakoszennek) és nem is nagyon kell fel nyúlni mert nagyon le lóg. Ehhez mit szólsz?
2016. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én batárnőm szereti, ha ezt csinálom. Ha nem lát minket senki, akkor tapizom.
2016. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!