Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban igaz, hogy nagy seggű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy nagy seggű nőket jobb dugni?

Figyelt kérdés

Valóban igaz, hogy nagy seggű nőket jobb dugni?

Kérdezném ezt a férfiaktól.

Nőktől viszont, hogy szerintetek ti jobban élvezitek a szexet a nagy feneketek miatt mint azok a nők akik nem nagy fenékkel rendelkeznek?



2016. máj. 11. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
sokkal jobb a nagyobb fenék :D nekem is az van és én twerkelni szeretek főleg azt meg nem tudnám elképzelni ilyen segg nélkül.
2016. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

akit jobban izgat a nagyobb fenék azoknak szerintem jobb, akit nem izgat annyira azoknak meg nem függ ettől...

de egy nagyobb fenekű nő is lehet fadarab az ágyban és egy kisebb fenekű nő is nagyon bedobhatja magát...


23F

2017. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%

Naná,hogy jobb :D és igen jobban élvezzük :p

Egy nagy seggű nő :P


Ha valakinek a nagy segg jön be persze,hogy azt mondja jobb. :)

2017. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2017. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kicsi a fenekem de nem lapos...belefér egy férfitenyérbe. A pasimnak pont nem én voltam az ideálja....De ilyen a szerelem. Szép az amire szeretettel nézünk.
2017. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

Azért milyen sokat változik 5-10 év alatt a közízlés. Nemrég még egyáltalán nem volt menő ez a fajta nagy kerek segg, sőt, a kicsi kerek volt az etalon. Csak behozták divatba a nagy kuffert a Kardashian-féle seggcelebek meg az rnb-hiphop-rap-szcéna, ahol most az a szexideál.


Amúgy nekem mindkettő erotikus, de nagy seggű lányhoz jobb a hosszabb phasz.

2017. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
Nagy bőröndbe jó pakolni,csak szégyen vele utazni. 😂
2017. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Én nem azert szeretem a nagyseggü lànyokat mert jobb velük a sex ami nem igaz,mert nem feltétlenül jobb.

Hanem mert szeretem a jólmegmarkolászható seggeket.

2017. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a 160 cm körüli alacsony lányok jönnek be ( én 180 vagyok), ezért egyértelmüen jobban szeretem a kicsit, de ez csak személyes preferencia...
2017. jún. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
nekem nagy van, nem hátrny
2017. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!