Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyem túl magam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a történteken?

Figyelt kérdés
18 éves vagy van egy 25 a barátom tegnap picit erős volt a buli sajnos berugtam és felhívtam a barátom hogy vigyem haza viszont nagyon rossz voltam és inkább hozzá mentem. Viszont ez után bepóbálkozott és meg történt a dolog ez volt nekem az első. Picit megbántam viszont és nem is igazán volt túl jó. Nem volt erőszak én is akartam. Hogy tegyem túl magam?
2016. máj. 12. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elöször talán tanulj meg irni és csak utána bebaszni és szét tenni a lábad! gondolkoztál volna hamarabb! fogadd el hogy már nem vagy szűz és annyi!
2016. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
bánatod temesd a nyelvtankönyvekbe.
2016. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CptTomato ***** válasza:
100%
Te is akartad... Meg is történt.... Szerintem ez ellen nem igazan tudsz mar mit tenni... Inkabb csak próbálj meg nem gondolni ra aztán elobb utóbb csak lesz egy olyan akciód ami feledteti teljesen.
2016. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1; most már megtörtént. Ne múltba élj!

2; gondolj arra, h a nagy többségnek az első sajnos nem jó 😐. Lehet, h lehettetek volna a legjózanabbak, a körülmények a legiseálisabbak, akkor se lett volna jó.

3; legközelebb sokkal jobban adjad/adjátok meg a módját. Sok előjáték, h érezd figyel rád, fontos neki, hogy neked jó legyen kis masszázs előtte, stb...

2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Képtelen volt arra, hogy az első alkalmat felejthetetlenné tegye, tehát alkalmatlan a feladatra.
2016. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor ezt írtad akkor is be voltál rugva? Ha te is akartad akkor miért bánod? Most már mindegy. A következő jobb lesz meglátod.
2016. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne keseregj :)

Az első pár alkalom egyformán olyan mintha szűz lennél még :)


Egyébként is túl van misztifikálva a dolog.

Lefeküdtetek a barátoddal és kész, nincs ebben semmi rossz. :) Nem kell ezt megbeszélni 2 héttel előtte, gyertyákat vásárolva:)

2016. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Google fordító rossz, értem?
2016. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!