Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem világossá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem világossá?

Figyelt kérdés
Hello.Van egy pasi aki megtetszett.Nem a kinezete az ami megfogott(persze nem csúnya,de nem egy adonisz)sokkal inkább a humora,vagánysága,nagy dumás,sok a közös témánk egyszóval jó arc nagyon.Sokszor szóba került a szex is és az jött le,hogy hasonló dolgok jönnek be neki mint nekem.Elsősorban bevallom szexuaálisan vonz,de emberileg is szimpatikus.Úgy erzem tetszem is neki.DE! Volt már pár megjegyzése,célzast is tett erre,de konkrétan még nem mert közeledni..szeretném elérni,hogy ő tegye meg az első lépést,de nem feltünően akarom kiprovokálni,ha értitek mire gondolok.Szóval a kérdés az hogyan jelezzem neki h kell nekem anélkül,hogy rámenősnek tűnjek?

2016. febr. 16. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
beszélj vele a szexről minél többet és majd veszi a lapot, ha veszi
2016. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak gyakran és hosszan nézz a szemébe. Közben mosolyogj.Ez hatni szokott.
2016. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nézz rá mélyen, és amikor visszanéz rád, zihálva ved a levegőt és harapj a szád szélébe.



Kerülj "véletlenül" kétértelmű pózokba a közelében. Például hajolj le valamiért MÉLYEN, hogy ezáltal saaaajnos éppen nagyot puccsítasz felé. Vagy saaaajnos éppen akkor kelljen bekötnöd a cipődet amikor ott áll, hát nem éppen előtte térdenállva találod magadat? :D


Ilyenkor pirulj el. (Szerintem az menni fog.)

2016. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

*vedd



És ha erre egy kicsit is veszi a lapot, fokozd egyre egyértelműbben. :D

2016. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat :) amugy most kicsit hulyen erzem magam,mert ugy tunik mintha valami kezdo amator lennek.szo sincs arrol hogy felenk no lennek,sot le is teperem siman ha arrol van szo,de most pont azt akarom h o vagjon falhoz.trukkozok majd ahogy ti is javasoltatok:)csak nem akarok atlatszo lenni.mert akkor en is letamadhatnam ot.
2016. febr. 16. 15:32
 6/14 anonim ***** válasza:

De most tényleg.


Valld be őszintén, hány privit kaptál, hogy "Rajtam nyugodtan gyakorolhatsz" ? :)

2016. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak b**ni akarsz akkor miért nem tudod nyiltan megmondani neki?
2016. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hala istennek egyet sem...de nincs is gyakorlasra szuksegem :) most nem az a helyzet h nem tudnek mit kezdeni vele.nagyon is tudnek.hanem h zavarba hoz a tudat h en lepjek,valahogy fele nem mernem ezt a lepest megtenni.massal siman ment a kezdemenyezes h az kellett.
2016. febr. 16. 15:44
 9/14 A kérdező kommentje:
Irtam h elsosorban a szex vonz ,de nem bannam azt se ha kialakul valami tobb.mert eddig tetszik amit ismerek belole.errzert nem mondom neki h szexet akarok,mert leht h nem csak azt,de az nyilvan idovel derul ki :)
2016. febr. 16. 15:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokat flortoljetek stb ;) Menni fog az. Elobb utobb ugyis kezdemenyezni fog ha o is vonzodik hozzad.

Sok sikert. :)

2016. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!