Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen zenék csak szerintem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen zenék csak szerintem csinálnak egoista p*csát a lányokból? És ha egy csaj így gondolkodik az teljesen elfogadott? (világ feministái egyesüljetek. )

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=0uLI6BnVh6w

https://www.youtube.com/watch?v=cMTAUr3Nm6I

Meg egyre többször látom hogy olyan képeket raknak ki hogy a csaj pórázon sétáltat egy négykézláb mászó csávót.

Aztán mikor egy csávó hiszi magát felsőbbrendűnek akkor jönnek a női egyenjogúsággal és letámadnak a feministák.

De ha ők csinálnak hasonlókat nőként az teljesen elfogadott...



2016. máj. 15. 19:19
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:

Ez olyan mint egy vallás... nem érdekel ki miben hisz amíg nem kényszeríti rám.. ha feminista akar lenni egy lány hát hajrá csak hagyjon békén ígérem én sem fogom zaklatni.(ugyanez férfira is igaz)


F/28

2016. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A feminizmus nem rossz dolog. Arról szól, hogy a nők és a férfiak is egyenrangúak, és ne értékeljék alul a nőket. Amiről te beszélsz, az a feminácizmus, ami egy korcsosodott változat. A feministákat a véres szájú feninácikhoz, (akik gyűlölik a férfiakat), hasonlítani olyan, mint a békés iszlám vallás embereket a terroristákhoz.
2016. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vallású*
2016. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 ohh elnézést. azt hittem hogy a femináci ugyan az mint a feminista, csak szlengesebb,gúnyosabb szóhasználatba
2016. máj. 15. 19:26
 5/12 A kérdező kommentje:
de a kérdés lényege így is adott...
2016. máj. 15. 19:28
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Csak az a gond, hogy a feminizmus már vagy 50 éve elérte amit akart, a férfiak és a nők egyenjogúak. Ami ma a nyugati világban zajlódik, az már sokkal inkább feminácizmus, ami nem elégszik meg az egyenjogúsággal, helyette tovább törtet az uniformizáltság felé.
2016. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

A 2-es és a 6-os jól írja!


Meghallgattam a számokat és valami elképesztően okádék...

Az énekesek kinézetéről meg inkább nem is írok ,mert az is valami fúj...


Mégis mire ez a nagyképűség?

Az ilyeneknek párúk egyáltalán ,hogy lehet?


Én ezt nem értem...

2016. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 hát sokaknak ez tetszik.

de a dalszöveg a legjobb részük

2016. máj. 15. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Azért én ebbe nem magyaráznék többet bele,mint ami.Ebben a klippben a férfiak vannak tárgyiasítva a férfi énekesekében meg a nők,ha nem tetszik nem kell nézni,megvenni.Azt nem gondolnám,hogy ez rontja meg a világot,hiszen ennyi erővel a rock számokra is rá lehetne fogni,hogy elzülleszti a társadalmat.

A pórázoshoz annyi megjegyzésem lenne,hogy az már BDSM kategória,az a fétisekről szól.

Egyébként a feminizmus valóban elérte a célját.Ennek a továbbfejlődött változata a gender elmélet,ami arról szól,hogy töröljük el a társadalmi nemeket,tehát ne legyenek nemek szerinti előítéletek pl,hogy egy férfi nem lehet ovóbácsi vagy egy nő tűzoltó.

2016. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Az egyenjogúság a munkánál is látszon meg,ne csak mikor ki kell nyitni a szájukat!!! Ne mások testén élősködve akarjanak előrejutni,dolgozzanak meg érte. Mindenki modell,meg énekes akar lenni,vagy összebújni jobb pozicióért,de arc van!!!! Mutassatok már olyan közszereplőt akiről nem esett le a ruha,és úgy jutott előre,vagy épp nem lett 1 sikeres pasi párja. Nagyon kevés van.Lassan ha 1 lányt ruha nélkül akarsz látni üst be a keresőbe,mert kidobja.
2016. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!