Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Semmi libidója nincs a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi libidója nincs a barátnőmnek. Hogy tudnám mégis megkívántatni veled a szexet?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán csináljuk, általában amikor emlékeztetem, hogy már rég nem csináltuk és akkor "kegyelemből" dug egyet velem. Mondom neki, ha nem tetszem, vagy nem kíván, nyugodtan kereshet mást, de mindig biztosít afelől, hogy én vagyok neki a tuti. Viszont ez nagyon nem frankó így, hogy nincs szex, amikor meg van, akkor is csak az én kedvemért. Nem tesz jót sem a közérzetemnek, sem az önértékelésemnek...és szerintem neki sem jó szex nélkül. De ha nem izgul rám, akkor miért nem keres mást magának? 26/f
2016. máj. 15. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetnek lelki gondjai? Depresszió,stresszes munkahely? esetleg önértékelési problémák vagy betegség? hány éves a barátnőd?
2016. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
25...Lelki gondok vannak, depressziós. De amúgy nem mindenkinél csökken a libidó.
2016. máj. 15. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Évekig és több kapcsolatban is voltam hasonlóan, vagy majdnem hasonlóan. Végül az utolsó ilyen párkapcsolatomnak is véget vetettem.

Sajnos nem tudsz mit kezdeni vele. Ne áltasd azzal magad, hogy neki is hiányzik a szex. A nők másképp élik meg az egészet. Valószínűleg ez a kapcsolat érzelmileg megadja neki azt, amire szüksége van és azt kb. leszarja, hogy te mire vágynál, mert benne nincs meg a vágy.

Keress valaki mást!

2016. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem téged nem kìvàn,dobd ki,keress màst. Nem egyeztek ennyi. Nem illetek össze.
2016. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Keress mást. Neki nem elég a méreted.
2016. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

idióta 5ös.... :D


Kérdező, egyszerűen nem illetek össze...van ilyen férfiban és nőben is, aki nagyon kevés szexet igényel/akár aszexuális...


ha az igények nagyjából nem egyeznek, előbb utóbb megsínyli a kapcsolat :/ ezzel nincs mit tenni.

2016. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress mást mert ez hosszú távon nem fog menni.
2016. máj. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!