Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis mit gondolnak ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolnak ilyenkor a nők?

Figyelt kérdés

Én is és sok másik társam jutott abba a helyzetbe, hogy kapcsolatban vannak, de nincs szex, mert a kisasszony nem hajlandó dugni. Na, már most, egy fiatal férfi MINDEN NAP kefélne. Nem is értem, hogy hogyan gondolhatja egy nő, hogy ha neki éppen napokig, hetekig nincs kedve szexelni, akkor mi férfiak azt a végletekig tűrjük. Komolyan nem értem. Honann ez az ego? Nem félnek, hogy megcsalják őket vagy szakítanak velük? Ki akarja leélni az életét úgy, hogy nem szexel többé?

26/F


2016. ápr. 25. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyisd ki a szád, mondd meg neki, hogy neked szükséged van a dugásra. Ha nem akar, akkor kiadhatod neki az útját, úgy még megcsalni sem kell.
2016. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És úgy mi értelme van, hogy csak muszájból csinálja? Az is elég önbizalomromboló, ha látom rajta, hogy alig várja, hogy túllegyen rajta. A férfiaknak az is kell, hogy lássa a nőn, hogy imádja, ahogy dugják.
2016. ápr. 25. 17:27
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

És mi van a fordított helyzettel?

Mert bizony ez is elő szokott fordulni. :)


Amúgy igen, nem ártana ha ezt vele beszélnéd meg, mert tudod néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2016. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges erről beszélni. Ha magától nem kívánja, én nem vagyok hajlandó szexelni vele, mert az már félerőszak.
2016. ápr. 25. 17:30
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj, én megértem a problémát, de olvastad te, hogy mit írtál le és milyen stílusban?

Ne haragudj, de ez nagyon alpári-tahó-bunkó-gyökér-tuskó szintűre sikeredett.

Te mit gondolsz, miért vagy kapcsolatban, ha ilyen szintű egoizmus és önzőség árad minden szavadból? A párod(a nő) nem arra van, hogy használd és bele ürítsd a testnedveidet...

Ha ez a cél, akkor egyéjszakás kalandokat tudom ajánlani számodra, vagy a prostituáltaknak pénzért bármihez kedvük van minden nap is akár...


Egyébként egy csomó oka lehet annak, hogy ha a nő is akarja, de mégsem lehet szexelni. Olyankor mi van? Azt még megbocsájtod, ha veszélyeztetett terhes vagy esetleg beteg vagy műtét után lábadozik?


Ne haragudj, de veled akkor sem szexelnék, ha te lennél az utolsó élő férfi a földön.

23L

2016. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Találd meg a megfelelő párt. Tudod mennyi nő van aki naponta szexelne?

Egyébként vicces mert nekem pont a másik oldalról voltak gondjaim. Nekem férfi létemre elég heti egy szex, a barátnőim viszont többet akartak... Sajnáltam a szitut, de nem tehetek róla, ha nincs kedvem naponta szexelni. Ez van. nekem is megfelelő pár kell és kész.

2016. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Pedig néha a kommunikáció csodákra képes.

Próbáltál már kedvet csinálni neki a szexhez? Ha nem, akkor ne is csodálkozz! Vannak olyanok akiknek kicsit fel kell tornászni a libidóját, hogy benne legyenek a hancúrban, és ok okozat, onnantól kezdve megvan a lehetősége, hogy többször fogja akarni.

2016. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5 "ez nagyon alpári-tahó-bunkó-gyökér-tuskó szintűre sikeredett"


Tisztában vagyok vele, hogy milyen stílusú lett. Most a harag és az elkeseredettség szólt belőlem. Egyébként a barátnőmmel még SOSEM veszekedtünk és még nem emeltem fel a hangom, amikor vele beszéltem.

Most, hogy kiutálkoztad magad, ennek fényében válaszolj.

2016. ápr. 25. 17:39
 9/19 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről. Én mindennap akarok szexelni, van hogy napi többször is, de a barátom nem feltétlenül akar vagy túl fáradt hozzá, ami az elején engem is zavart, mert úgy éreztem nem akar engem. Beszéltem vele erről és azóta próbál a kedvemben járni, de megértettem azt is, hogy nem mindenkinek ilyen az étvágya, mint nekem. Szóval próbálj vele beszélni, kompromisszumot kötni :)


19L

2016. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem akarom osztani itt az észt, de én itt azért azt is megkérdezném, hogy a lànynak egy egy alkalommal mennyire jó a szex? Magamból indulok ki...igenis én igénylem minden nap de a pàrom igen sokat tesz azért hogy ez így legyen....olyan többszörös orgazmusaim vannak minden alkalommal és annyira élvezem hogy egyszerűen erre nincsenek szavak...Van olyan hogy éjszaka ér haza melóból én meg màr alszom olyankor..a legszebb àlmomból ébreszt fel...képzelheted egy ilyen szituban mennyire vagyok szexuàlis hangulatomban...és lehet hogy ilyenkor én sem kezdek bele a dologba hatalmas lelkesedéssel nade képes elérni még ilyenkor is, hogy olyan elképesztő orgazmusokat facsar ki belőlem, hogy a vége az hogy én könyörgök egy màsodik menetért :) nomeg persze nagyon odafigyelünk a vàltozatossàgra...sokszor próbàlunk ki új, extra dolgokat így sosem vàlik unalmassà, monotonnà a szex...9 éve vagyunk együtt...28/l
2016. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!