Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S. O. S. Chaten keresztül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Chaten keresztül szavakkal hogy lehet a legjobban felizgatni egy 29 éves pasit ha a nő idősebb nála?

Figyelt kérdés
Még nem csináltam sose ilyet.
2016. máj. 16. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl. Hmmm de szexy az A betűd mindjárt rámászik a B betűm. ;)
2016. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
elfajzott beteg világ.....33ffi
2016. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd le neki milyen vágyaid vannak a szexben,,ha neki is hasonló az érdeklődése akkor ez segíthet:)


De inkább várd meg ő izgasson fel téged :))

Érezzetek rá egymásra :))

2016. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szóval te több mint 30 évesen nem tudod hogyan kell felizgatni valakit. Az igen.
2016. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi idősen illene tudni hogy mivel lehet felizgatni egy férfit.29 éves,érett férfi,nem kisfú.
2016. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok..


Mond el neki mit tennél vele az első talin,hogy végeznéd ki a farkát :) mit vennél fel, stb..

2016. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es é 5-ös válaszoló természetesen tisztában vagyok azzal, hogy kell egy férfit felizgatni. Az ex férjemet akivel 20 évig voltunk házasok azt ismertem és azért valljuk be élőbe teljesen más a dolog. Mint kérdésembe is szerepelt, hogy chaten keresztül szavakkal azért az más ráadásul még fiatalabb is a pasi. Ha gondoljátok titeket is meghallgatlak mi az ami felizgat benneteket szavakkal.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. máj. 16. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Könnyen, Neked hosszan.
2016. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!